zaterdag 19 december 2009



Een kaart gemaakt voor de verjaarslijst van SBN, waaraan ik dit jaar ook mee doe.
Had vandaag nog wat tijd over en kan het dan toch niet laten om iets te maken.
Denk dat ik al weet voor wie deze zal zijn..... ;)

vrijdag 18 december 2009

Kerstfeest op school


En zo rolden we van Sint naar Kerst en hadden we gisteren het jaarlijks "kerstdiner" in de groepen.
Van 17.00 tot 19.00 uur zijn we als juffen en meesters aan het proberen het zo gezellig mogelijk voor de kinderen te maken en gelukkig lukt dat altijd.
In onze groep hebben we ieder jaar een bingo met prijsjes, die ik gedurende het hele jaar bij elkaar sprokkel. Vooral bij Zeeman en Kruidvat zijn er vaak leuke dingen te koop, voor niet al te veel geld.
Meestal een groot succes en een leuke manier om ze bezig te houden tot de patat, kipcorns, kroketten en andere zaken arriveren. Tussendoor zingen we kerstliedjes mee met de karaoke via ons nieuwe digiboard.
De kinderen werden om 19.00 uur door ouders of broers en zussen opgehaald, met nog een halve dag school in het vooruitzicht.

Dat was dus vanmorgen. Klas opruimen, alle versieringen opruimen en schoonmaken.
En toen was het ..... KERSTVAKANTIE!!

P.s De meeste foto's zijn gemaakt door mijn duo collega Ingrid.
De collage is gemaakt in Picasa en verder bewerkt in Photoshop voor een kindvriendelijke foto ;)

woensdag 16 december 2009

Wandelingetje









Gisteren was het zulk lekker weer, dat ik met camera een eindje ben gaan lopen, richting Noord-AA. Het kleine natuurgebied, waar we vlakbij wonen.
Het licht was mooi, dus een paar foto's gemaakt. Grappig gezicht, die aalscholvers op dat vlondertje. Ze horen hier eigenlijk niet, maar er zijn er de laatste jaren steeds meer bijgekomen.
Voor de zwaan, die samen met zijn twee vrienden ging klapwieken, was ik net te laat.... batterij leeg.... en geen nieuwe bij me... grrrr!!


dinsdag 15 december 2009

Groter?Klik!

Voor het eerst heb ik me opgegeven bij SBN voor de verjaarskaartenlijst.
Kaarten maken vind ik erg leuk om te doen en het meedoen aan de Kerstkaartenlijst is goed bevallen!
Het staat zo leuk, al die zelfgemaakte kerstkaarten!!
Voor de verjaarslijst hebben we een groep van 15 meiden, die voor elkaars verjaardag een scrapkaart  gaan maken in 2010.
Ik heb al een klein voorraadje gemaakt, dit zijn de laatste scrapsels. Ik probeer een beetje rekening te houden met verschillende smaken.
 En zo maak ik ook de restjes papier nog eens op, want die map met scraps barst uit zijn voegen!

donderdag 10 december 2009


Deze layout is gemaakt met het Quickutz alfabet Central park Classic (n.a.v. een sketch van Internet), waarvan ik echt weg ben!
Restjes uit de oude doos, die moeten ook op en staan er goed bij.
Verder heb ik het rustig en strak gehouden, omdat de titel al genoeg opvalt  en ook omdat ik erg houd van strakke layouts. Op de een of andere manier val ik daar altijd weer op, ook bij anderen. Hoewel ik andere stijlen vaak heel mooi vind.

dinsdag 8 december 2009

Nog eentje dan



Je hebt niet altijd kerstpapiertjes nodig voor een kerstkaart.
Deze is gemaakt met restjes Basic Grey papier, de ster en de boompjes zijn met de Slice gemaakt

vrijdag 4 december 2009

Sinterklaas op de Zuidwalschool

En toen was het eindelijk zover!
Vandaag vierden we het Sinterklaasfeest op onze school.
Groep 5 doet nog een beetje mee met de kleinere kinderen en gingen dus ook naar de gymzaal.
Daarna pakten we de dit jaar voor het eerst gemaakte surprises uit. Er zaten hele mooie bij!
Als klap op de vuurpijl kwam Sint met een paar Pieten onze groep bezoeken.
Het was weer een groot succes en alle kinderen vertrokken om 12 uur blij naar huis.

Maandag komt de kerstboom, zo rollen we zoals elk jaar van het ene in het andere feest.... :)

Klik op de foto als je hem groter wilt zien

maandag 30 november 2009

Kaarten weekend !

Dit weekend heb ik doorgebracht met kaarten maken, want het liep zo lekker!
Drie vrij strakke verjaardagskaarten en een kerstkaart zijn eruit gerold.

De tweede verjaardagskaart is gemaakt met leuke stans van Quickutz.










Mijn eerste bericht op het nieuwe blog. :)

Behalve dit blog heb ik ook nog een blog op Multiply. http://marjan55.multiply.com/

Daarmee ben ik begonnen, om foto's op te zetten van zowel mijn scrapmaaksels, als foto's van de vijver en onze vakanties. Jammer genoeg hoor ik steeds vaker dat mijn contacten niet kunnen reageren en daarom ben ik dit blog begonnen. Het oude blog bestaat nog en misschien ga ik daarmee ook wel door.
Ligt een beetje aan de tijd die het kost en wat er gebeurt met dit blog..