zondag 30 mei 2010

En toen was het weer voorbij...


...die geweldige vakantie! Ik zit hier nu een beetje gammel van de lange reis en het tijdsverschil achter mijn computer, na een rondje langs mijn favoriete blogs. Wat hebben die meiden allemaal weer een mooie dingen gemaakt! Zelf heb ik nog helemaal geen scrapzin, maar dat ongetwijfeld wel weer een keer terugkomen. Eerst wil ik aan de slag met de bijna 700 foto's van onze vakantie. Ik maak altijd een boek bij Albelli, omdat dat zulke prachtige boeken zijn als herinnering. Dat kost een hoop tijd, maar het resultaat is er meestal ook naar.

Wat een prutweer trouwens zeg!! Ik heb wel gezien dat jullie gelukkig ook mooie dagen hebben gehad, ik hoop maar dat het weer beter zal worden, want dit is echt niks!
Wij waren best verwend met zon, vooral in Utah was het al zomer.
De laatste dagen hebben we doorgebracht in Colorado, in het Rocky Mountain National Park. Iets heel anders dan het droge en rode (door de rotsen) Utah en ook al zo  mooi!
We hebben flinke wandelingen gemaakt en veel gezien, van mooie uitzichten, bruisende rivier, meren al dan niet bevroren, tot allerlei dieren die daar leven. Zoals "Elks" (Wapitithert), herten, Hummingbirds en andere mooie vogels.
Rob heeft zelfs een beer gezien, nou ja, zijn kont dan :) Die beer verdween net in het struikgewas een eind verderop gelukkig. Ik zat toen van de zon te genieten op een grote steen, beetje uitrusten hoort er ook bij.

Hieronder wat foto's.


Sprague Lake

Bear Lake

Mooie vogels in dat Amerika!

Hummingbird

Elk

Mule deer met jong
Bij Alberta Falls

Stellers Jay


Bedankt voor je berichtje!

zaterdag 22 mei 2010

Ik leef nog, hoor!

Hoihoi,

Nog een dikke week en dan ben ik weer regelmatig hier te vinden.
Mariska, bedankt voor je lieve berichtje! :)

Het gaat ons heel goed, we genieten enorm van al het moois wat Amerika te bieden heeft.
We hebben al zo verschrikkelijk veel gezien en gedaan en nog hebben we een week. Die gaan we doorbrengen in Rocky Mountains National Park in Colorado. We zijn begonnen in Colorado en eindigen daar ook, vanwege de terugvlucht op vrijdagmiddag vanaf Denver.

We hebben vooral rondgereisd in de staat Utah, die qua natuurschoon zo veel te bieden heeft!
Ik denk wel, dat we het meeste hebben gezien. Ik zal straks veel tijd nodig hebben om alle foto's te verwerken tot een hopelijk mooi fotoboek. Zal hier vast wat laten zien.


Valley of the Gods  - Colorado


Colorado


Ik in een zeer smal doorgangetje in het National park Mesa Verde -  Utah


Bryce Canyon, een van mijn favorieten - Utah


Zion National Park - Utah


Salt Lake City - Downtown ( dit is het stuk waar de Mormoonse tempel en alle bijgebouwen in al hun rijkdom staan te pronken) - Utah


Bisons op Antelope Island in Great Salt Lake - Utah

Hier laat ik het even bij, want het duurt voor elke foto minutenlang om te uploaden.
In ieder geval hebben jullie een beetje een indruk wat ik zoal heb gezien.

Tot over.... niet al te lang! :)


Bedankt voor je berichtje!