vrijdag 17 december 2010

Even stil...

... zal het hierna worden op mijn blog, ik ga een blogpauze inlassen voor de Kerstvakantie vanaf zondag. Ik ben dan ook niet in staat jullie leuke blogs te bezoeken, maar na de 2e januari ben ik weer van de partij. Ik wens iedereen alvast heel erg prettige feestdagen en een goed en gezond 2011!!


Deze kaart heb ik vorig weekend  nog gemaakt naar de schets van Rosalien van DCL. Ik vond het zo'n leuke schets! Cardstock met Glimmermist bewerkt en daarna de vier stukken door een embossing folder van Tim Holtz gehaald. Geplakt op zilverkleurig papier. De cirkel bestaat uit een stans van Marianne Design en een cirkelpons, de stempel is uit mijn eigen digiset Kerst. Verder nog metalen spacers, zwarte perlenpen, ponsen van Martha Stewart en McGill voor de sterren. Kleine accentjes met de fineliner.

Haha, heb ik toch mooi al twee kerstkaarten klaar voor volgend jaar... deze en die van de vorige post.

En ja... ik weet het, had eigenlijk net mijn blog veranderd, maar had toch een beetje genoeg van het roze, dus vandaar iets gephotoshopt met mijn eigen kaartjes erop... en nu blijft het echt een poosje zo :)

Tot "blogs"! :)

  Bedankt voor je berichtje!

maandag 13 december 2010

Laatste DCL challenge dit jaar

... en daarna hopelijk weer voor vele jaren, want zo vaak hebben ze leuke schetsen. Ik doe niet aan alles mee, tijdgebrek en eigen projectjes enzo... maar heb wel deze gemaakt naar de schets van Anja van Dutch Card Lovers.  Ik heb hem gedraaid, wilde de kaart eerst rechtop zetten, maar door het gewicht van de metal sheet wilde dat niet lukken. Het was nog erg lastig om de kleuren enigszins goed op de foto te krijgen, ook vanwege de shine op de metal sheet. Dit benadert de realiteit redelijk.

Ik heb voor deze kaart papier gebruikt van Marianne Design: Old Fashioned Christmas. Metal sheet op maat gesneden en door de Cuttlebug embossingfolder gehaald. Toen geschuurd met staalwol en geïnkt met Distressinkt. Verder ponsen van o.a.Martha Stewart, McGill, alfabet van Quickutz voor de lettertjes. Lint, fineliner, chalk-ink.  Randpons EK-succes, bling. Het randje als afwerking van de golfvorm heb ik eerst gesneden, toen op maat verfrommeld en daarna opgeplakt met Glue-dots. Dit spul plakt niet makkelijk. Ik merk wel dat het goed verwerkbaar is (op papier) met Glossy Accents als lijm gebruikt.


Klik voor groter op de foto


En dan dit Roodborstje in mijn tuin. Ik wil hem graag ieder jaar weer zien (of zijn kindertjes) dus ik deed mee aan de actie van de Vogelbescherming. Jullie ook? Klik op de foto voor de link.



Bedankt voor je berichtje!

vrijdag 10 december 2010

Smile...

Met wat restjes heb ik deze kaart gemaakt. Ik houd van heel veel stijlen en probeer altijd de stijl van de kaart aan te passen aan de sfeer die ik het papier vind hebben. Bij dit papier past geen superstrakke kaart.
Daarom een Deep edgepons van Martha Stewart, een tweetal stansen (ook de blaadjes) van Marianne Design, een bloemenpons en een sterpons van McGill. Als afwerking gedraaide stripjes papier, bronskleurige accenten van de Perlenpen. De tekst op de vlaggetjes aan een stukje gedraaid twine. Het bruin lijkt vrij zwart, maar dat komt omdat ik door het donkere weer de foto heb gemaakt met mijn externe flitser erbij. In werkelijkheid zijn de kleuren dan ook iets meer gedekt.

Klik voor groter op de foto
Bedankt voor je berichtje!

donderdag 9 december 2010

Award... Pieten en wij en een beetje Kerst...

Deze award kreeg ik vandaag van Rosalien. Hartelijk dank daarvoor, ik ben er blij mee!
Ik heb deze award eerder gekregen en toen aan alle eisen voldaan, dus geeft hem nu door aan iedereen die mijn blog bezoekt en hem hebben wil. Ik ben elke keer erg blij met alle reacties!


En verder is de Sint verdwenen, maar ik wilde deze foto nog wel even laten zien, want ik vond hem wel leuk.
Die hele lange Piet is de neef van mijn collega, rechts op de foto. Hij doet het fantastisch als hoofdpiet.

Het was een erg leuk feest vrijdag, maar in het onderwijs rol je van de Sint zo in de kerstboom, dus maandag stond die al in alle groepen. Ik heb deze week maar een werkdag en dat was vandaag, dus eind van de middag zijn we begonnen aan nog maar weer een kerstknutsel. Karim is hier hard zijn best aan het doen op een deurhanger. De klas wordt gezellig aangekleed.


Morgen dus alweer vrij, ik ga me eens storten op de schets van Rosalien van DCL, denk niet dat ik die afkrijg, maar dat geeft niet. Hij is te leuk om niet te maken.


Bedankt voor je berichtje!

maandag 6 december 2010

Hè hè....dat blog!! En dan wat Scorpal projectjes

Ohhh, dat is een gedoe zeg, in Blogger iets veranderen! Traag, doet dingen die ik helemaal niet wil, zoals ineens mijn blogachtergrond in blauw veranderen enz..... Ik heb heel veel geduld, maar op een gegeven moment was ik in staat die computer het raam uit te kieperen. Niet gedaan natuurlijk.... :) Ik laat het nu zo voorlopig. Gisteren stond er inderdaad nog iets achter, dat had Wendy goed gezien. Toen was ik het ook zat en liet het even zo.
Vorige week heb ik deze erg makkelijk in elkaar te zetten kaarten gemaakt. Het eerste kaartje is het formaat dat Scorpal aangeeft, het tweede heb ik gemaakt in het vierkant.


In allebei zit een aparte kaart voor een tekst. Voor het kleine kaartje heb ik Tildapapier gebruikt en voor het tweede papier van Eline Pellinkhof.


Versierd met kant, een bloem gemaakt met Metal sheets en die versierd met stukjes aluminiumfolie gedraaid tot ronde embellies. Bij de tweede een bloem gemaakt à la Tim Holz. Op beide kaarten wat geborduurd, afgewerkt met lintjes, inkt, fineliner en Perlenpen. Beide kaartjes worden gesloten met een plakrondje gekocht bij Action (zag ik ooit bij Jolande, erg handig!)

Ik werd een poosje geleden door vriendin Wilma geïnspireerd tot het gebruik van Metal sheets. Zij had een leuke workshop gevolgd en daar een tasje gemaakt m.b.v. dit spul. Dit is haar tasje, mooi hè?


Bedankt voor je berichtje!

zondag 5 december 2010

Award + nieuw bloguiterlijk

Ik kreeg deze mooie award van Miriam. Hartelijk dank daarvoor, vind het elke keer iets erg leuks!

Omdat ik deze al eerder kreeg en toen alle bijhorende dingen heb gedaan, laat ik het hier verder bij.

Ik ben een hele poos bezig geweest mijn blogdesign aan te passen.
Ik vond de kleurstelling van het oude wel mooi, maar wilde wat strakkers. Het moest ook blijven passen bij de kleuren van mijn winkeltje. Blogger had wel leuke achtergronden, maar toch niet wat ik wilde.
Ik ben dus aan de slag gegaan in Photoshop en heb een nieuwe header en bijpassende neutrale achtergrond gemaakt. Wel op de header een achtergrondje van Blogger toegepast, samen met een gradient. Ik vind het zelf wel mooi zo, het past bij me. Clean and simple.

Gelukkig is die sneeuw weer voor het grootste gedeelte weg. Ik vind het altijd prachtig, maar alleen als je verder de deur niet uit hoeft en dat is iets wat we toch allemaal wel moeten.
Boodschappen doen was gisteren een riskante onderneming hier. Morgen nieuwe kansen. :)

Bedankt voor je berichtje!

donderdag 2 december 2010

Mijn omaatje...

... was op deze foto 18 jaar en ik heb dit altijd zo'n prachtige foto gevonden!
Dat tere, het kapsel en de mooie blouse, het vage. Mijn zoon heeft de foto gescand en ik heb hem in Photoshop wat opgeknapt. Ik wilde hier al lang een LO mee maken. Kon goed opschieten met deze oma, die 97 jaar werd en altijd geïnteresseerd bleef in haar kleinkinderen en achterkleinkinderen. Ze was coupeuse voor haar huwelijk en een heel goede. Vandaar de paspop erbij. Ik lijk uiterlijk op haar en heb ook wel karaktertrekken die overeen komen.
Toen ik het papier van Graphics 45 vond, dacht ik meteen weer aan deze foto. Oma komt ook uit deze tijd de sfeer van toen hoort bij deze foto. De achtergrond is Basic Grey papier.

Klik voor groter op de foto


Ik heb behoorlijk wat gebruikt voor de layout, teveel om op te noemen eigenlijk. Wat ik wel makkelijk vond was het twine insmeren met Glossy Accents, zodat het zich makkelijk liet verwerken en in de goede vorm buigen.

Verder wil ik iedereen die zo lief was een berichtje achter te laten vanwege mijn eenjarig blogbestaan bedanken! Echt geweldig meiden en... een man. :) Ik ga lekker door en jullie hopelijk ook.

Groetjes, Marjan

 Bedankt voor je berichtje!