Dank voor jullie o zo leuke berichtjes en voor de mooie scrapkaartjes van Anja, Angèle, Cornelie, Ellen, José, Marianne, Miriam, Nadine, Yvon en van mijn lieve vriendin Wilma B.! Oma Marjan geniet met volle teugen :)
De kaarten staan samen met de andere kaartjes op onze witte kast te pronken. Wat leuk dat je als oma en opa ook kaartjes krijgt!
Vandaag laat ik jullie een verhuiskaartje zien, gemaakt voor mijn DT maatje Angèle die onlangs verhuisd is. Ik heb het vorige week gestuurd, dus ze moet het nu wel hebben gekregen.
De huisjes en de letters komen van de Silhouette. Ik heb ze wel iets aangepast, want het waren zoveel petieterige details, dat ik dat wat veel vond. Ook al heb ik een lijmpen ;) Ik heb verschillende oude lijnen gecombineerd.
Verder een kleine mededeling: ik stop met het maken van naamstempels. Het kost me te veel tijd en ik merk dat ik het niet meer zo leuk vind als vroeger. Ik heb voor veel mensen met veel plezier stempels gemaakt, maar ik heb het drukker gekregen. Ik wil iedereen die ooit een stempel bij mij besteld daarvoor nogmaals hartelijk bedanken!
Ennnn.... nog wat meer... onze Liftchallenge loopt op zaterdag af! Doe mee, we hebben al zulke leuke inzendingen, maar willen graag nog veel meer moois zien!!
Fijne dag allemaal!

Wat een pracht kaartje Marjan
BeantwoordenVerwijderenDe sprekende kleurtjes maken het echt een vrolijk geheel
Groetjes karin xx
Leuk die huisjes !!! Lekker vrolijk kaartje.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Berdien
Wat een prachtig verhuiskaartje, leuke huisjes en mooie kleurtjes!!
BeantwoordenVerwijderenEen pracht kaart.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,Willy
Wat een leuk kaartje Marjan.Heel vrolijk en gezellig om zoiets moois te krijgen.Liefs sabine
BeantwoordenVerwijderenmooi kaartje
BeantwoordenVerwijderenWat een gave kaart Marjan! Vind 'm super gezellig :). Wat leuk dat je zoveel kaartjes hebt gekregen, maak je een foto van de kast? ZOu het leuk vinden om te zien wat voor kaarten opa's en oma's zoal krijgen :)
BeantwoordenVerwijderenWat een gaaf kaartje met vrolijke kleuren
BeantwoordenVerwijderengr linda
Prachtige verhuiskaart! Leuk met de huisjes in de mooie kleuren.
BeantwoordenVerwijderenWat leuk dat je zoveel kaartjes hebt gekregen bij de geboorte van jullie kleindochter.
Groetjes Tineke
Geweldig leuke verhuiskaart met superkleurtjes zo bij elkaar! Ook je nieuwe 'pasfoto' is mooi ;0)
BeantwoordenVerwijderengroetjes van Ank
Wat een leuke verhuiskaart. Echt helemaal top! Leuke kleurtjes en grappig die sleutel aan het lint.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes,
Marianne
een schitterende verhuiskaart Marjan.
BeantwoordenVerwijderensuper leuk gedaan.
groetjes karin
Wat een vrolijke en frisse verhuiskaart heb je gemaakt Marjan. Heel erg mooi en zo leuk met dat sleuteltje eraan!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Joke
Wat een prachtig verhuiskaartje Marjan!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Trudy
Heerlijk toch om oma en opa te zijn. Geniet er maar heerlijk van want ze groeien zo snel. De kaart vind ik heel mooi en voor die pieterige details gebruik ik een xyron. Dat bevalt mij erg goed.
BeantwoordenVerwijderenfijne dag en groetjes, Els
Mooie profielfoto!! Echt glamour!!
BeantwoordenVerwijderenJe profiel ook gelijk aangepast aan je nieuwe trotse status;-)
Gave verhuiskaart, frisse kleuren en dit is al zo pietepeuterig hoe moet het origineel dan wel niet zijn??? Leuk speels effect geeft het sleuteltje.
Je zou er bijna spontaan van gaan verhuizen, voor zo'n enige verhuiskaart, ha ha ha! Nee, zonder gekheid, wij zitten prima waar we zitten hoor ;-) vind je kaart gewoon erg leuk Marjan! En de sleutel hoort er gewoon helemaal bij! Groetjes, Ira
BeantwoordenVerwijderenirascreacorner.blogspot.nl
Prachtig mooi verhuiskaartje Marjan.
BeantwoordenVerwijderenEcht schitterend.
Gr Leny Hempen
Ja je nieuwe foto is idd heel glamour. A real lady!
BeantwoordenVerwijderenJe kaart vind ik gaaf. Lekkere papiertjes heb je gecombineerd zeg. Heel wat snij en inmekaarzetwerk!
Schattig het sleuteltje.
Mooi kaart prachtig van kleuren En wat een snoezige foto van je kleindochter
BeantwoordenVerwijderenGroetjes
Heel erg leuk kaartje Marjan!
BeantwoordenVerwijderenMooi zo met al die felle kleuren!!!
Veel Liefs
Naomi
Superleuk !!!
BeantwoordenVerwijderenen lekker vrolijk van kleur
Groetjes Aletta
Wat een prachtige kaart Marjan.
BeantwoordenVerwijderenLiefs Riet.
Zo leuk die huisjes en lekker vrolijk ook! Te gek!
BeantwoordenVerwijderenLiefs Sanne
Je huisjes zijn prachtig heel mooi gemaakt!Ja,oma zijn kost tijd,voor mij was de keus dan ook snel gemaakt en alles kan niet!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Elly
Wat een gezellig verhuiskaartje, heel leuk met de huisjes en de kleurtjes.
BeantwoordenVerwijderenGeweldig wat een super leuke verhuiskaart!
BeantwoordenVerwijderenJe kunt zo meedoen met EKEF!
Groetjes Jolanda
Alleen al die kleurtjes zijn gezellig. Errug leuk bedacht, Marjan.
BeantwoordenVerwijderenEn wat sta je stijlvol op je nieuwe profielfoto, mooi!
Groetjes aan de versgebakken oma van Judith
Een leuke verhuiskaart Marjan, vrolijke kleurtjes!
BeantwoordenVerwijderenJe nieuwe profielfoto is ook heel erg mooi!
Lieve groetjes, Berlinde
LEUK dat verhuiskaartje. Mooi strak, geen poespas. Ja hoor, helemaal prima. Groetjes Yolanda
BeantwoordenVerwijderenWat een gezellige huisjes zijn dit, gaaf en mooi strak kaartje!!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Marijke en Chantal
Oooh Marjan, ik geloof dat ik iets heb gemist! Ben snel verder gaan kijken op je blog en kwam schattige foto's tegen van je kleindochter. Wat een mooi kindje!
BeantwoordenVerwijderenNog van harte gefeliciteerd!!
groetjes Tinie
ps je verhuiskaartje is supers!
Wat leuk!! Die huisjes heb ik ook al in m'n bibliotheek staan! Geweldig met papier van Echo park wat ik heb!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke kleurtjes, en dat sleuteltje, erg leuk!
Gave verhuiskaart Marjan, leuke snijfile maar inderdaad wel veel kleine delen! Het is net een puzzeltje!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Ellen
wart een leuke verhuiskaart heb je gemaakt, leuk papier heb je ervoor gebruikt en leuk het lint met het sleuteltje eraan.
BeantwoordenVerwijderenik gebruik mijn naamstempel nog steeds, ben er erg blij mee.
groetjes jolande
Hoi Marjan,
BeantwoordenVerwijderenwat een leuke foto heb je op je blog van Emmy!! Schattig!
Ah, dat was dus bij jou!! In het begin van mijn scrapperiode heb ik eens geprobeerd een stempel bij je te bestellen. Twee keer en dat lukte op de een of andere manier niet. Je stopt er dus mee. Nou, heel verstandig, je hebt veel leukere dingen te doen!
Je kaart is enig!! Leuk zo met die huisjes.
Ik ga proberen met de lift mee te doen, maar je snapt het al...druk druk druk. Geen idee of het me morgen gaat lukken.
GerJanne
Wat een schattig kaartje. Heel leuk gedaan met je Silhouette!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuk verhuiskaartje! En verstandig dat je stopt met die stempels als je het niet meer leuk vind. Dan kun je je energie beter in iets anders stoppen toch?
BeantwoordenVerwijderenEen hele gave en vrolijke verhuiskaart !! Liefs , Christa.
BeantwoordenVerwijderenAch, wat een schéétje! En ik bedoel je kleindochtertje, maar óók je kaartje!!
BeantwoordenVerwijderenGr, ALix
Wat leuk dat je zoveel kaartjes hebt gekregen Marjan en je verhuiskaart is prachtig geworden. Wat een mooie profielfoto heb je trouwens geplaatst.
BeantwoordenVerwijderenLiefs van Anita
Wat een leuke verhuiskaart heb je gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes de twins
En dan kom ik, de ontvanger van deze TOPkaart, weer zo laat een reactie achterlaten. Dank je wel Marjan voor dit lieve gebaar. Hij staat te pronken in mijn nieuwe kaartenrek!
BeantwoordenVerwijderenWat is Emmy MOOI! Echt een prachtige baby! Fenne komt dit weekend weer en we kijken er naar uit dat kun je geloven. Ongeveer eenmaal per 2 weken zien we haar. Maar nu de verhuizing achter de rug is, hopen opa en oma dat dit vaker zal zijn. Binnenkort ga ik een keer op haar passen... heerlijk!
Groetjes, Angèle
Strak kaartje Marjan! Lekker felle kleurtjes ook. Sleuteltje maakt 'm helemaal af..
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Shirley
Mooi strak kaartje, Marjan! Ik hou wel van die felle vrolijke kleurtjes. En wat eeen leuk detail, dat sleuteltje aan het lint!
BeantwoordenVerwijderenErg leuk geworden! Super met al die vrolijke kleuren en vormen van de huisjes! Deze zal er lekker uit springen aan de verhuiskaarten-lijn! Top!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Wendy
ja, het is heel leuk om kaartjes te krijgen als je oma bent geworden.
BeantwoordenVerwijderenmaar ik ben bang dat die kaart van mij een wereld reis aan het maken is.
ik hoop dat je hem als nog krijgt.
laat je het dan even weten?
liefs van an
Wat een super leuke huisjes Marjan! Heerlijk die vrolijke kleurtjes!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Yvonne
Dag hippe oma, je mag trots zijn op zo'n mooie kleindochter.
BeantwoordenVerwijderenHet verhuiskaartje is héél tof en wellicht niet in 123 gemaakt.
Ge wel dig leuk kaartje! Super! De huisjes zijn leuk, het papier is leuk, het sleuteltje is leuk, dus ge wel dig leuk!
BeantwoordenVerwijderen