Jee... wat een geweldige reacties op de mixed media kaart, dank daarvoor! En een hartelijk welkom voor mijn nieuwe volgers.
Ook deze week heb ik weer genoeg kerstkaartjes om mee te doen met Yvonne's 52 weeks of Christmas.
Deze keer weer een serie vrij eenvoudige kaartjes met kraft en wit.
Met een stencil op kraft sneeuw gemaakt. Een Silhouette bestandje voor de bomenrij. Daaronder embossing toegepast met een wit seambinding lintje. Boven twee rijen gaatjes geprikt m.b.v. een liniaal en prikpen. Wat bling en de teksstansjes maken het af. Mijn voorraadje is weer iets gegroeid ;)
Vorige week heb ik weer eens zitten haken. Ik werd aangestoken door de mooie colsjaal die Sanne had gehaakt en kreeg van haar een beschrijving, die toch helaas voor mij te lastig is. Ben toen met de eenvoudige basissteek deze sjaal gaan haken. Hij kan vier keer om mijn nek en ik ben er blij mee, want staat erg leuk op mijn jas! De wol is van Scheepjeswol.
Fijne dag nog!

Prachtige kerstkaarten! Heel goed dat je nu al begonnen bent.....
BeantwoordenVerwijderenLeuk sjaal, hoor.
Groetjes Anneke.
Super wat een leuke kerstkaarten en toevallig heb ik ook zoiets gemaakt maar dan een doosje.
BeantwoordenVerwijderenErg leuk met die boompjes en strik en charm.
Je col vind ik ook zo mooi gemaakt. Je zal er vast veel plezier van hebben.
Fijne dag en groetjes, Els
Prachtige serie kerstkaarten weer, en wat een gave colsjaal Marjan,
BeantwoordenVerwijderengroetjes Lia
Jij maakt er gewoon vier in een keer Marjan!! Wat leuk zeg, leuk idee om de sneeuw zo te maken, en met dat landschap zit je altijd goed, een mooie strik maakt het af. En je sjaal vind ik geweldig, ik kan niet haken en ik vind het knap als mensen hun haakwerkje laten zien, geweldig! Ik ben trouwens via de sidebar van Yvonne 52 weeks- hier terecht gekomen bij jouw. Ik zag dat je Yvonne al een paar keer de vraag had gesteld, maar je staat gewoon in de sidebar bij haar. Groetjes, Ingrid.
BeantwoordenVerwijderenOok dit is een prachtige serie kerstkaartjes Marjan, leuk idee om een stencil te gebruiken om sneeuw mee te maken!! Vervelend dat je blogger probleem nog niet helemaal is opgelost, kan me voorstellen dat dat frustraties oproept en dat het bloggen daardoor minder leuk is.
BeantwoordenVerwijderenGave kerstserie, mooi! En je sjaal is goed gelukt, ziet er prachtig uit!
BeantwoordenVerwijderengrtz.Colien
Leuke serie kerstkaarten, mooi met kraft en wit. En ook je gehaakte sjaal is gaaf geworden. Pas maar op, haken is verslavend ;)
BeantwoordenVerwijderenFijne dag, Ellen
Wow! Wonderful snowy cards and very fashioned look:)
BeantwoordenVerwijderenMooie serie kerstkaarten, Marjan!
BeantwoordenVerwijderenIk heb deze week voor dezelfde kleurtjes gekozen. Blijf dat een mooie combi vinden!
Hi, hi, vergeet ik nog te zeggen dat je sjaal er super leuk uit ziet!
BeantwoordenVerwijdereneen hele leuke serie Marjan en je sjaal is gaaf:0)
BeantwoordenVerwijderengrtz Jolanda
Kraft en wit blijft voor mij dé combinatie! Wat een leuke serie kerstkaarten, Marjan.
BeantwoordenVerwijderenOok je sjaal is leuk, staat je goed!
Super leuke serie kerstkaartjes. Gewoon lekker eenvoudig.
BeantwoordenVerwijderenJe sjaal is ook goed gelukt zeg.
-xies- Renate
Wat een leuk serie kerstkaartjes heb je gemaakt, Marjan!!
BeantwoordenVerwijderenZo leuk dat wit op kraft!
Groetjes Tinie
Hoi Marjan,
BeantwoordenVerwijderenPrachtige serie kaartjes heb je gemaakt, Kraft en wit is een leuke combi en je colsjaal is erg mooi, liefs Ans
Geweldig je kaarten Marjan...top! Je colsjaal is ook een beauty...ik vind het een showstopper haha.
BeantwoordenVerwijderenMisschien kun je via Google-Chrome gaan bloggen!
Liefs Ellen
Prachtige kaarten Marjan en leuk dat je het zo goed volhoud met de challenge. Mooie sjaal ook.
BeantwoordenVerwijderenwat een super gave kerstkaartje Marjan.
BeantwoordenVerwijderenen je sjaal is helemaal geweldig.
gr karin
Helemaal goed weer deze serie! Enne leuke sjaal zeg kan je nu wel hebben met de komende kou.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Ageeth
mooie kaartjes Marjan, leuk het kraft en wit gecombineerd, de col is ook heel mooi en vast heerlijk warm.
BeantwoordenVerwijderengroetjes jolande
Wat een leuke serie kerstkaartjes. Mooi gedaan met craftpapier en wat ontzettend leuk dat je ook aan het haken bent. Het is zo te zien een prachtige colsjaal geworden.
BeantwoordenVerwijderenxxx Marianne
Je mixed media-kaart is i.d.d. geweldig! Deze kaarten zijn ook prachtig in al hun eenvoud, net als je shawl, heel mooi! Lieve groetjes, Marlies
BeantwoordenVerwijderenCraft papier en een witte mix is altijd geweldig mooi en je ga lekker met je kerstkaartjes zo!!
BeantwoordenVerwijderenHeerlijk warm ook met dit weer je zelf gehaakte col sjaal....heel mooi!!!!
En ik heb geen last meer van Blogger sinds mijn tante zegger mijn laptop onder handen heeft genomen. Ik ergerde me ook zo....er zat gelukkig geen narigheid of spam in, maar het doet het allemaal wel weer veel sneller ook een nieuw bericht plaatsen...het staat er nu weer zo op....soms duurde het wel uren....sterkte ermee!!!!!!! Fijne dag en lieve groetjes van Gerie
superkaartjes! Zo mooi dat kraft met wit! Lekker winters, maar ook heel sfeervol.
BeantwoordenVerwijderenje sjaal is ontzettend leuk geworden!
Groetjes,
Marjolein
Supergave kerstkaartjes Marjan - mooie combinatie wit op kraft - ik vind ze heel mooi en meteen 4 erbij ;).
BeantwoordenVerwijderenJe sjaal vind ik ook helemaal super - lekker warm met deze koude daagjes.
Groetjes,
Misseke
Dat zijn weer 4 super kaartjes Marjan en je haakkunst mag er zijn, lijkt me heerlijk dragen!!
BeantwoordenVerwijderenxx Irene
Prachtige kerstkaartjes Marjan, superleuk gedaan zo met de sneeuw. En je sjaal lijkt me heerlijk zitten, mooi gedaan, ik doe het je niet na. Bij mij gaat het wel weer redelijk om te reageren moet ik zeggen.
BeantwoordenVerwijderenLiefs van Anita
Prachtig je kaarten, en je sjaal ziet er warm en mooi uit
BeantwoordenVerwijderenGroetjes
Wat een mooie winterse kaartjes! De combinatie van kraft en wit ziet er prachtig uit.
BeantwoordenVerwijderenGave sjaal ook trouwens! Die komt vast goed van pas met dit koude weer :)
Wat een prachtige col, heel creatief hoor. En de kaartjes zijn ook prachtig, voor jou misschien eenvoudig, nou mij lijkt het een hele klus, groet Hennie
BeantwoordenVerwijderenScheepjeswol, bestaat dat nog? Ik heb vroeger tegenover de Scheepjeswolfabriek gewerkt... Tot ze failliet gingen. Nu is het een winkelcentrum.
BeantwoordenVerwijderenLeuke sjaal trouwens.
Je kerstkaarten mogen er ook zijn, en met 4 tegelijk telt dat lekker door.
groetjes,
Mooie serie heb je gemaakt..en wat een mooie sjaal...gelukkig heb ik zelf geen problemen met hè bloggen:-)
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,Willy
O zo leuke sjaal, en wat een mooie winterse kerstkaarten!
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kerstkaarten mooi dat wit met kraft en de colsjaal is supermooi!
BeantwoordenVerwijderenZo groeit je voorraad snel... maar liefst 4 kerstkaartjes! Superleuk zijn ze weer. Deze week had ik geen tijd over voor kerstkaarten. Hopelijk volgende week weer.
BeantwoordenVerwijderenGaaf is je col sjaal! Staat prachtig.
Balen dat je last houdt met bloggen. Ik heb er nu gelukkig geen last van....heel zachtjes zeggen....;-)
Als er meerdere zijn die er last van hebben zal Kobus het vast wel proberen op te lossen.
Groetjes Tineke
Leuke serie kerstkaartjes, mooie kleuren. Mijn problemen liggen meer bij Google. Ik kan soms alleen via internet explorer op mijn blog komen en af en toe kan ik ook geen nieuw bericht maken. Nu ging het dus wel.
BeantwoordenVerwijderenLeuke serie kerstkaarten in kraft met wit, zo eenvoudig met een groots resultaat
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke serie! Ik vind die bomenrij zo schattig; en die sneeuw heb je slim gemaakt.Ik vind die gaatjes die je hebt geprikt een mooie variant op het machine stiksel. Eenvoudig maar zo mooi bij de rest van je kaart.
BeantwoordenVerwijderenJe sjaal is super; jij kan prima haken. Heerlijk zo'n weg-kruip-sjaal!
Mooi verzorgde kaartjes Marjan en de sjaal oogt prettig!
BeantwoordenVerwijderenPrachtige serie, Marjan! Kraft en wit combineert altijd zo leuk!
BeantwoordenVerwijderenJe sjaal is heel gaaf geworden. Lekker werkje om tussendoor even te doen!
Groetjes,
GerJanne
Super cute set of cards Marjan! Love the winter wonderland scene!
BeantwoordenVerwijderenHallo,
BeantwoordenVerwijderenToffe set kerstkaarten en wat een mooie colsjaal, die zal wel heerlijk zacht zijn.
Groetjes, Jaimie
Wauw, je voorraadje groeit lekker zo. Ze zijn weer prachtig, erg leuk met de boompjes.
BeantwoordenVerwijderenJe sjaal is ook prachtig, ziet er lekker warm uit.
Fijn weekend, gr. Karin
Wauw Marjan, wat heb je weer leuke kaartjes gemaakt! En die sjaal is ook zo goed gelukt! Heel leuk dat je die zelf hebt gemaakt CREA!!!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke sjaal, erg mooi gemaakt Marjan! En je kerstkaartjes zijn ook weer prachtig, leuke silhouette cut!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Viv
wat een prachtige sjaal heb je gemaakt Marjan
BeantwoordenVerwijderendit is iets wat ik absoluut niet in mijn vingertjes heb.
en je kerstkaarten zijn weer super en stijlvol meisje.
fijn weekend en liefs van An
Wat een mooie serie kaarten Marjan, heerlijke sneeuwlandschapjes zijn het geworden! En wow, je sjaal is echt super, lekker zacht en warm, zo ziet-ie eruit! Groetjes, Ira
BeantwoordenVerwijderenIra’s Crea Corner
Wat een mooie serie kaarten is het geworden Marjan en wat ziet die sjaal er mooi en warm uit.
BeantwoordenVerwijderenBlogger is inderdaad aan het rommelen. Mijn post van gisteren is nooit verschenen maar die van vandaag wel weer precies op de tijd die gepland stond.
groetjes Henriëtte
Wat een prachtsetje kaarten!
BeantwoordenVerwijderenBEAUTIFUL kraft and white cards! LOVE the snow and sequins and FAB bow, too! Pretty scarf, Marjan!
BeantwoordenVerwijderenHoi Marjan! jouw blog is helemaal in Winterspelen! met die mooie kerstkaartjes en warme sjaal! Allebei prachtig!
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend, groetjes,
Marit
Ja mooi is dat kraft met wit. Hele mooie kaartjes. Je col ziet er ook lekker warm uit.
BeantwoordenVerwijderenGave sjaal! En je kaartjes zijn echt mooi!
BeantwoordenVerwijderenWat een gave serie kaartjes!! Heel mooi gemaakt! De grote sneeuw-dotjes op het kraft komen echt heel mooi uit.. Dankjewel voor het meedoen met mijn challenge! Kerst-groetjes, Yvonne
BeantwoordenVerwijderenWat een super leuke kaartjes! en die sjaal vind ik echt geweldig! Wat goed dat je daar ook nog tijd voor hebt!!
BeantwoordenVerwijderen