dinsdag 30 september 2014

Liftchallenge #73

Hoi!

Dinsdag en alweer twee weken voorbij, dat betekent een nieuwe Liftchallenge voor jullie. Deze keer uitgekozen door Nadine. Het origineel is van Jenny Evans en haar blog vind je hier. Een heel leuke kaart met dat schuine stuk:



Mijn versie:



Ik heb er een vrolijke kaart van gemaakt en voor deze gebruikte ik restjes die ik kreeg, ik geloof van Nadine, maar weet niet meer welk merk het is. In plaats van het houten tekstbannertje heb ik er een van papier met letterstickers op gezet. iets verhoogd opgeplakt met foamtape. Het zwarte stippellintje is geplakt en niet gestrikt. Daarvoor is het te stug.

We worden deze keer gesponsord door Harlekino met een cadeaubon. De kaartjes van mijn teammaatjes en dat van onze gastdesigner Anja vind je op ons blog, genoeg inspiratie denk ik!
Doen jullie weer gezellig mee? We hopen van wel natuurlijk :) Je hebt de tijd tot vrijdag 10 oktober 18.00 uur om je kaartje te linken, succes!


  photo Signature.png

zondag 28 september 2014

DCL#219

Hoi!

Twee weken voorbij alweer en dus tijd voor de nieuw challenge van Dutch Card Lovers. Jullie hebben veel blaadjes laten dwarrelen voor de laatste challenge en we hopen dat jullie deze net zo leuk zullen vinden. Ellen bedacht hem deze keer:

TEKST in de hoofdrol.............
Dat kan in de vorm van tekst op de achtergrond, grote tekst op je kaart, een mooie quote....

 Ik maakte er deze mee:


De achtergrond maakte ik met Bister, zulk leuk spul! De stempels zijn van Stampingback èn van Stampin UP, maar ook van Indigo Blu. Vond ze wel leuk om te combineren. Voor de achtergrond een tekststempel van SU. Hier en daar heb ik nog wat gebleekt met chloor, mijn eerste keer en niet wetende dat ik moest verdunnen, vrat het spul gaandeweg mijn penseelhaartjes op :) Afgewerkt met witte Sharpie pen in de bloemen. Een mooie quote als tekst en wat plakparels.

Deze challenge leent zich voor veel verschillende soorten kaartjes en dat zie je ook terug in de voorbeelden van mijn teammaatjes, ga maar eens kijken, erg gaaf! We worden gesponsord door Marianne van MadebyMaly met een erg leuke prijs!
Je hebt voor deze challenge de tijd tot vrijdag 10 oktober 18.00 uur. Doe gezellig mee!

Vandaag vieren wij de verjaardag van Emmy met de familie, fijn dat het mooi weer is!

Fijne zondag nog!

  photo Signature.png

zondag 21 september 2014

Just a note.. en... kusjes!

Hoi!

Gisteren hebben we een erg gezellige middag en avond doorgebracht te hebben met onze dochter, schoonzoon en kleindochter vanwege Claires verjaardag (de kaart van de vorige post viel trouwens gelukkig in de smaak). Heerlijke barbecue genuttigd met elkaar en pret gemaakt met Emmy.
Emmy is aanstaande dinsdag jarig en wordt dan twee. Ze kreeg van haar papa en mama (een paar weken geleden) en van ons een leuk speelhuisje voor in de tuin en mocht er alvast mee spelen, toen het nog lekker weer was. Anders had ze er niet zoveel plezier van gehad. Gisteren moest en zou Oma in het huisje zitten en kwam ze me door alle raampjes kusjes geven :):)


En vandaag ging ik verder met de kaart waaraan ik al eerder begonnen was, maar door tijdgebrek niet afmaken kon. Het werd weer een shabby kaartje.


Het achtergrond papier is uit een blokje van Studio Light, niet echt mijn papier verder, maar deze neutrale papiertjes erin vind ik wèl mooi. Ik gebruikte weer het mooie Finnabair stencil met structuurpasta en een halve doily (Silhouette). Blaadjes van een pons, bestempeld en langs de randjes met een Derwent potlood omlijnd.Een mooie bloem, nietjes, een roosje als hartje, de naaimachine, wat kleine sterponsjes, zilveren blingparels en een zilverdraadspiraal maken het af.

  photo Signature.png 

dinsdag 16 september 2014

Liftchallenge # 72

Hoi!

Zo zeg, jullie vonden de challenge met de leuke kaart met de raampjes leuk! Dat was duidelijk, veel erg gave kaartjes hebben we gezien. Deze keer is het mijn beurt om iets uit te zoeken om te liften en ik kwam deze tegen, vond dit wel een liftable kaart. Hij is van Christyne Kane en haar blog vind je hier.


 Dit werd mijn kaartje:



Een heel andere uitstraling door de pasteltinten en de bling. Ik maakte deze voor de verjaardag van mijn dochter, ze krijgt hem aanstaande donderdag. Ik denk dat dit wel in de smaak zal vallen bij haar.
Het papier is van Heidi Swapp, de randpons van MFT. De zwarte accentjes heb ik gebruikt om het net een tikje meer pit te geven. De witte stipjes zijn gemaakt met een Sharpie.

Op ons blog kun je voorbeeldkaarten van onze gastdesigner Gerie en die van Nadine en Cornelie vinden, die zijn prachtig! Ook vind je er de foto's van de leuke prijs die Miranda van Bij OmaDee beschikbaar stelt.
Je hebt de tijd om je kaart te linken tot vrijdag 26 september 18.00 uur. Doen jullie mee?


Vandaag is het onze trouwdag, alweer 37 jaar samen!

  photo Signature.png

zondag 14 september 2014

DCL# 218

Goedemorgen!

Jaha, we gaan er toch echt heen, richting herfst. Nog even en dan is het officieel. En daarom wil Anja van ons Dutch Card Lovers team graag blaadjes zien op onze kaartjes. Hoe je dat verder invult is aan jullie.


 Mijn uitwerking werd dit:


De mooie blaadjesstempels zijn van Inkadinkado, was er meteen weg van. Ik heb ze gestanst uit een stuk met distress inks bewerkt papier en daarna uitgeknipt en de randjes beïnkt. Het midden stuk is gemaakt met Distress inkt en SU inkt, spetterstempel van SU en met inkt ingesmeerde doppen voor de cirkels. Rechthoek My Favourite Things. Verder tekst stempel Stampingback, naaimachine, twine, knoop, plakparel, letterstickers en een computer tekst.

Onze sponsor is deze keer Harlekino met een cadeaubon. Je kunt je creatie linken tot vrijdag 26 september 18.00 uur. Op ons blog vind je veel meer voorbeelden, allemaal anders! Ik zeg: doe mee en veel plezier en succes!

  photo Signature.png

vrijdag 12 september 2014

Canvas Mixed Media Gastdesigner voor The Craft Stamper blog

Hoi!

Een poosje geleden won ik de juli challenge van The Craft Stamper met deze kaart:


Behalve een leuke prijs zat er een gast designerschap aan vast, de opdracht luidde:  

Stamping onto tissuepaper
Ik besloot een canvas te maken, iets wat ik nog nooit gedaan had, maar wel al een poos wilde doen. Hieronder een paar stappen van de gemaakte canvas, in shabby stijl :

 Een oud canvasje van 20x20 ingesmeerd met gesso

Een stuk tissuepapier bestempeld en opgeplakt met Multi medium.

 

Met een stencil van Finnabair (gekregen van Cornelie en Nadine, zo blij mee!), lint en andere materialen structuur aangebracht. Daaroverheen kwam weer gesso op sommige plaatsen, met gesso wit gemaakte ringetjes, TH radertjes, bedels, spiegeltjes, lint, klokje, parelsnoertje, extra stukjes tissuepapier met stempels, rozen waarvan één zelfgemaakt, gipsen roosjes en blaadjes, sleuteltje en kettinkje. De tekst "so loved" is uit de Silhouette en heb ik vier keer gesneden op elkaar geplakt.

Uiteindelijk werd dit het resultaat:


Deze staat in mijn hobbykamer :) Een foto van het canvas komt bij de Take it, make it September Challenge: Inspiration! op de blog van The Craft stamper vandaag, als ik het goed heb.

Het oma zijn ervaar ik als een geschenk, we zijn dol op dit kind. Vandaar dit canvas.

P.s. Wat leuk dat er zoveel het recept willen proberen, ik zou het ook erg leuk vinden als je dan eens laat weten hoe je het vond :) Al dan niet via mijn blog of via e-mail.

Wens ik jullie alvast een goed weekend! Mooi weer, lekker "nazomeren"... zou dat even fijn zijn?

  photo Signature.png

maandag 8 september 2014

Het curry recept

Hoi!

Omdat ik verzoekjes kreeg om het curry recept te delen, doe ik dat graag natuurlijk. Mijn moeder noemde het Curry India, dus bij deze:

Voor deze curry gebruik je géén pasta, die smaakt heel anders. Ik heb altijd deze, vind dit een erg lekkere en koop die bij een toko.



 Curry India (4 personen)

Ingrediënten:

  • 1kilo sucadelappen in blokken gesneden
  • 1 grote ui gesnipperd + 2 teentjes knoflook in stukjes of geperst
  • 250 gram in plakjes gesneden champignons
  • 1 eetlepel azijn
  • 1/2 eetlepel bloem
  • 3 eetlepels afgestreken eetlepels Mild Madras Curry powder
  • een in kleine stukjes gesneden rode peper of sambal naar smaak
  • een scheutje Ketjap
  • een laurierblad, zout (of een bouillonblokje) naar smaak
Bereiden:
Fruit de ui en knoflook in de pan, haal eruit en braad de brokken vlees rondom bruin.
Bestrooi met de bloem en roer door.Voeg de rest van de ingrediënten toe (behalve de champignons), roer goed door en zet het vlees net onder water.
Laat het sudderen tot het vlees bijna gaar is. Doe de champignons er het laatste half uur bij.

Eet met rijst.
Geef daarbij schaaltjes met in stukjes gesneden tomaat, komkommer, banaan, sinaasappel of mandarijn, appel, ananas, augurkjes en zilveruitjes, waarvan iedereen naar smaak neemt (Het gaat om de combinatie zoet/zuur.)

Eventueel nog een schaaltje pindasaus voor de liefhebber, dat hoort er niet echt bij, maar hier vinden ze dat juist erg lekker erbij. Ook kun je nog gebakken uitjes of seroendeng erbij doen.

Op tafel staan al die schaaltjes erg feestelijk. Eet smakelijk!
  photo Signature.png

zaterdag 6 september 2014

Stempelen maar

Hoi,

Zo, mijn eerste werkdagen na de grote vakantie zitten er weer op. Mijn groep vier is een leuke klas, lieve kindjes die nog rustig kunnen werken ook. Na een paar drukke groepen achter elkaar is dat ook wel eens heel fijn. Er zitten helaas wel veel zwakke leerlingen in, maar ze willen wel en dat scheelt. We gaan ze zo goed mogelijk proberen te helpen en het vast gezellig hebben.

Maar daardoor ook meteen minder tijd voor de hobby. Ik was al niet zo productief in de vakantie, behalve voor dingen die ik nog niet kan laten zien en heb dus verder niets nieuws meer gemaakt. De volgende kaart heb ik eerder gemaakt, maar nog niet laten zien.



Behalve het randje designpapier en tekst alleen stempels. De bloemstempel gekleurd met een marker van Stamping Up, de hartjes van de bloemetjes met een zwarte fineliner gemaakt. De tekst eerst gestanst uit de rand en daarna uit het designpapier en die tekst er weer in gelegd. Vind ik altijd een leuk effect geven. Een lintje, plakparels en mini vlinders om het af te maken. Een niet te moeilijke kaart, voor veel verjaardagen inzetbaar.

Vandaag kwamen zoon en schoondochter hier, we hebben gezellig eigengemaakte curry gegeten, een familierecept. Nog van mijn moeder, die dat ooit at tijdens een etentje bij mensen van mijn vaders werk. Wij woonden toen in Koeweit. De kok had dat toen verzonnen, zij kreeg het recept. Nu eet iedereen curry, dit is toch anders dan de Indiase curry die we nu kennen.

Ik wens jullie nog een fijn weekend!
  photo Signature.png

dinsdag 2 september 2014

Liftchallenge #71

Hoi!

Wat gaat het allemaal snel, twee weken omgevlogen en weer een nieuwe Liftchallenge. Bij de vorige zagen we erg mooie inzendingen, de liftkaart viel duidelijk in de smaak! Fijn om te zien. We hopen dat jullie deze die Cornelie uitkoos ook zo leuk zullen vinden, je kunt hier veel kanten mee op! Cornelie vond hem hier.


  
Ik koos voor de mooie roosjes van Papertrey Ink

 
En daarbij een van de stempels van Stampin Up, uit de set Sassy Salutations. Fineliner, zilveren plakparels en meer vond ik niet nodig voor deze strakke kaart.

We worden deze keer gesponsord voor Creafine met een leuke prijs, op ons blog kun je er meer over lezen. Uiteraard staan daar ook de mooie voorbeelden van mijn teammaatjes en van onze gastdesigner.
Je kunt je kaartje insturen tot vrijdag 12 september 18.00 uur. Jullie doen mee toch? :)

  photo Signature.png