Laat je inspireren door dit plaatje:
Ik liet me inspireren door de tinten èn door het herfstgevoel:
Ik gebruikte de set van Tim Holtz voor de herfstblaadjes en stanste ze uit met Distress inkt gekleurd dun karton. De basiskaart doormidden gesneden met een gegolfde stans van Ali en daaronder een randje met bronskleurig Metallic papier gelegd. Op de achtergrond Distress inkt en een tekststempel in goudkleurig embossingpoeder.
De witte takjes zijn dubbel geplakt om er wat meer dimensie aan te geven. Stempel gemat op zwart. De blaadjes schikken tot ik tevreden was was nog een dingetje. Kaart gemat op hetzelfde bronskleurig papier en klaar.
Doen jullie weer mee? Je hebt de tijd tot vrijdag 22 november 18.00 uur. Veel succes!
Groetjes, M@rjan
Wow wat een pracht kaart heb je weer gemaakt. Zo mooi deze herfstkleuren.
BeantwoordenVerwijderenLeuk dat de kaart in twee helften is gesneden en de takjes springen er echt uit.
Fijne zondag en groetjes, Els
Prachtige kaart!
BeantwoordenVerwijderenMooie kleuren gebruikt met het inkten.
Frisse kaart om te zien.
Fijne Zondag, liefs Crealientje.
Wat een mooie kaart heb je naar aanleiding van de challenge gemaakt, Marjan!
BeantwoordenVerwijderenheel erg mooi Marjan en prachtig van kleur
BeantwoordenVerwijderenGr Karin
Precies wat ik van jou wel had verwacht na het zien van de Challenge, mooi met inktjes gespeeld Marjan!
BeantwoordenVerwijderenXxIrene
Wat een prachtige herftskaart Marjan !
BeantwoordenVerwijderenZo mooie achtergrond en dan de kleuren van de bladeren mooie combinatie .
Groetjes Doris
Ja dit is jouw wel toevertrouwd Marjan, en heb er weer met bewondering naar zitten kijken en wat een prachtige herfst sfeer! De challenge is heel leuk, door mijn vakantie zit ik even in een knutsel dip lijkt wel en dat terwijl ik er nu alle tijd voor had, hihi andere dingen gedaan...ook zo leuk!
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
waue this is awsome, love the orange brown colours.
BeantwoordenVerwijderenTOP! kaartje, geen bloemschikken maar bladschikken, weer eens wat anders :-)
BeantwoordenVerwijderenPrachtig kaartje Marjan.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Karin
Hoi hoi Marjan
BeantwoordenVerwijderenWat een schitterend herfstkaartje, zo mooi met die bundel bladeren!
Liefs Martha
Prachtig herfstkaartje, mooi met de inktjes en die gegolfde rand!
BeantwoordenVerwijderenLeuke challenge weer, ik zet em op het lijstje.
grtz Colien
Het is weer een echte Marjan-kaart geworden, prachtig! Zo mooi van kleur en samenstelling en de zwarte accentjes zorgen voor extra pit!
BeantwoordenVerwijderengroetjes van Ank
Prachtig zeg, die kleuren...zo mooi! Hou ervan!
BeantwoordenVerwijderenSupermooi!
BeantwoordenVerwijderenAh dit is dus het plaatje, gaaf ik hou hier van! En je kaart is prachtig Marjan, heel warm en stijlvol als altijd!!!
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kaart Marjan. De kleuren zijn prachtig en het is zo'n mooi geheel. De film was super! Echt een aanrader als je van Queen houdt maar ook als dat niet zo is.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes, Monique
Prachtige kaart Marjan, ik vind de kleuren super, ook hoe je de blaadjes hebt gecombineerd,leuke tekst echt weer een kaart van jouw hand,
BeantwoordenVerwijderenAnsx
wat een supermooie kaart! toffe combi van mallen en stempelwerk!
BeantwoordenVerwijderengroetjes
Nancy
Heel mooi kaartje in deze warme herfstkleurtjes Marjan...
BeantwoordenVerwijderenleuke challenge weer...
groetjes Rosina
Lovely Marjan. The design and colours are exquisite.x
BeantwoordenVerwijderenHoi Marjan,
BeantwoordenVerwijderenJe kaart is heel mooi van kleur. prahctig met die blaadjes. Het zijn wat grotere dan die ik heb van Tim Holtz, of het moet een heel klein kaartje zijn, maar gezien de tekst denk ik dat niet.
Wat mooi! Je hebt het sfeertje goed te pakken!
BeantwoordenVerwijderenI appreciate you incorporating fall elements into a birthday card! I have November birthday and love having the fall theme associated. It's such a beauty! Hugs, Autumn
BeantwoordenVerwijderenOké de tijd vliegt hier echt even heel snel...had nog mee willen doen, maar drukte in werk en afwezigheid, beurs en veel DT-werk lieten geen gaatje tijd meer over...
BeantwoordenVerwijderenJou kaart vind ik een hele mooie warme uitstraling hebben en prachtig die blaadjes; lijken zo van buiten te komen...
Het inspiratieplaatje spreekt mij heel erg aan...nu nog kleuren en water en wat tijd, dan komt dat ook wel goed... Ben benieuwd of het bij jou ook zo druk is met Sint en kerst in aantocht... Groetjes, Gerrina
Wat een mooie, sfeervolle kaart heb je gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenIk hou enorm van herfstkleuren en vind je kaart dan ook echt mooi! Dat bronskleurige randje, en dan ook nog in het midden van de kaart maakt 'm helemaal af wat mij betreft.
BeantwoordenVerwijderenPrachtige herfstkaart,Marjan.Een hele mooie achtergrond.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,Sylvia
Thank you for the good and very helpful information. It is very interesting. I love all the things you share and see your beautiful creation. Thank you for sharing with everyone.
BeantwoordenVerwijderenดูหนังออนไลน์