https://www.jennifermcguireink.com/2018/12/alcohol-ink-embossed-resist-giveaway.html
Ze mogen meedoen met 52 weeks to Christmas.
Deze week is een weekje vrij voor mij, omdat we vandaag Hemelvaartsdag hebben, dus dat is weer mazzel! Lekker zitten hobbyen met wat nieuwe stempels van Geralda Jansen en met beter weer aan het golfen geweest. Vandaag komt Emmy de hele dag en gaan we plantjes en nieuwe visjes voorde vijver kopen. Dat vindt ze altijd erg leuk en ze helpt graag mee, gezellig!
Groetjes,
M@rjan
wat een mooie kaartjes
BeantwoordenVerwijderengroetjes ellen
Wauw, Marjan wat is dit weer grandioos prachtig. Petje af.
BeantwoordenVerwijderenHeerlijk zo'n weekje vrij en vandaag ook weer genieten met Emmy. Wij gaan vanavond gourmetten bij Miranda, dus ook weer knuffelen met het kleine manneke.
Fijne dagen.
Wat een prachtige serie kerstkaarten, Marjan.
BeantwoordenVerwijderenEn een fijne dag met Emmy gewenst!
Het zijn prachtige kaarten!
BeantwoordenVerwijderenLeuke en duidelijke filmpjes heeft Jennifer altijd, ik kijk er ook graag naar!
groetjes, Caroline
Superleuke kerstige serie kaartjes Marjan !
BeantwoordenVerwijderenFijne Hemelvaartsdag van Epie
wow schitterende kerstkaarten en mooi van kleur Marjan
BeantwoordenVerwijderenGr Karin
Wat zijn ze prachtig geworden!! Echt heel mooi Marjan! Wat gezellig dat Emmy gaat helpen jullie vijver nog mooier te maken. Fijne dag!
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kaarten, Marjan! Leuke techniek, ga ik me ook eens in verdiepen... Veel plezier in de tuin en geniet nog van je vrije week!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes
Jantine
Schitterende moderne kerstkaarten heb je gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenFijne dag vandaag met je kleindochter. Geniet ervan!
groetjes Trudy
Wat een prachtige kaarten! Ik ga het filmpje ook eens bekijken!
BeantwoordenVerwijderenGroet, Maaike
Wow...Prachtig gedaan Marjan!
BeantwoordenVerwijderenMooie kleuren ,en dan in combinatie met de kerstster super zeg.
Groetjes Doris
Hoi hoi Marjan
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kerstkaartenserie,
Heel mooi gemaakt met alcoholtechniek!
Fijne dag
Liefs Martha
Wauw, dat zijn prachtige kaarten, en bedankt voor de link ! In mijn vijver zit het vol met kikkers, maar ik heb ook waterlelies en irissen. Groetjes, Enny
BeantwoordenVerwijderenSuper gave kaarten Marjan...mooi gedaan!
BeantwoordenVerwijderenGezellige dagen gewenst en vandaag met Emmy. Morgen hebben wij kleine Anna weer...zo leuk!
Groetjes Ellen
Ha Marjan, heerlijk een weekje vrij. Dat is inderdaad dan mazzel. Jammer voor je duo...;-)
BeantwoordenVerwijderenJe kaartjes zijn prachtig. Heel gave techniek en leuk om uit te proberen wta Jenny laat zien.
Geniet van je dag met Emmy! Gezellig!
Wat heb je een prachtige serie gemaakt en gezellig vandaag zo'n dagje met Emmy,
BeantwoordenVerwijderenAnsx
Heel mooi, stuk voor stuk, al heb ik een lichte voorkeur voor de 1e door de kleuren. Lekker toch zo overal door geïnspireerd te worden? Heerlijk als je zo een vrije week hebt! Geniet van het mooie weer! Groetjes, Gerrina
BeantwoordenVerwijderenWat zijn dit prachtige kerstkaarten Marjan en de aquatinten zijn super mooi!
BeantwoordenVerwijderenLeuk filmpje van Jennifer.
Je zal vast heel erg genieten met Emmy.
Ik heb het hondje van de buren en hij blijft tot zondag bij ons.
Groetjes, Els
Wat een leuke techniek en kaartjes Marjan. Geniet nog van je kleindochter vandaag. Bedankt voor het mee doen bij 52 WTC. Groetjes Ingrid
BeantwoordenVerwijderenHele mooie kerstkaarten Marjan!
BeantwoordenVerwijderenGeniet van je vrije week.
Gr, Wietske
These cards are all absolutely gorgeous Marjan and I looked at the video to refresh my memory on this technique and must give it a go as it is so effective with the different embossing powders and pretty colours. x
BeantwoordenVerwijderenYour day sounds like FUN! Pretty cards with that FAB poinsettia! What a great jump start on Christmas cards
BeantwoordenVerwijderenWow de eerste die je laat zien vind ik meteen de mooiste! Allemaal mooi hoor maar die springt er voor mij uit sowieso qua kleur maar ook qua verhoudingen.
BeantwoordenVerwijderenGezellig met Emmy op pad, je hebt vast een leuke dag met haar gehad.
groetjes van Ank
Wat een prachtige serie is het geworden Marjan! Ik kijk ook graag naar de filmpjes van Jennifer en als ik een techniek ook uit wil proberen zet ik het filmpje in mijn to-do lijsje. Deze gaat daar zeker bij, ik vind de resultaten echt prachtig.
BeantwoordenVerwijderenLekker zo een weekje rustig aan, en dat net na je vakantie! Geniet van je dagje met Emma, dat wordt vast gezellig.
Super serie !
BeantwoordenVerwijderenprachtige serie kerstkaartjes Marjan...zo leuk gemaakt met deze techniek...KNAP gedaan!!!
BeantwoordenVerwijderengroetjes Rosina
DT 52 WTC
prachtige kaartjes, ga straks het filmpje eens bekijken!
BeantwoordenVerwijderenVeel plezier met je kleindochter!
Nancy
Wauw, echt supergaaf! Fijne dag!
BeantwoordenVerwijderenZe zijn prachtig! Vooral de eerste vind ik et uit springen :-)
BeantwoordenVerwijderenHet was vast heel gezellig met Emmy gisteren! ❤
Heerlijk een week vrij en ik lees wel dat je er van geniet. Leuk om samen met Emmy aan de vijver te werken, gezellig.
BeantwoordenVerwijderenJe kaarten zijn mooi geworden Marjan en altijd leuk om nieuwe technieken uit te proberen en Jennifer heeft genoeg ideeën ;p
Fijne voortzetting van je vakantie nog.
Lieve groetjes Miranda
Heb gelijk het filmpje bekeken en bedacht hoe ik dat zou doen en helemaal vergeten om bij jouw nog te reageren
BeantwoordenVerwijderentoffe kaarten Marjan het geeft een prachtig resultaat
Fabulous card and I too love this technique Marjan...hugs.x
BeantwoordenVerwijderen