Vandaag weer mijn beurt om de nieuwe Liftchallenge te presenteren.
Zoals jullie misschien opgevallen is 😏 ben ik wel van de inktjes en daarom koos ik deze heel toegankelijke kaartjes (helaas geen link kunnen vinden) om te liften op jouw manier:
Het zijn alle vier kaartjes met een "splash of colour" en daarop een witte die-cut. Ze zijn ook CAS (clean and simple). De opdracht luidt: Maak een soortgelijk kaartje.
Dit zijn kerstkaartjes, dat is niet verplicht. Maar wel handig voor je voorraad.
De splash mag je op je eigen manier maken:
Voorbeeldkaartjes:
Deze deed ik met Neocolor wateroplosbare krijtjes:
Deze met Watercolour verf + penseel:
Ank, onze gastdesigner maakte een prachtige kaart, net als Cornelie. Doe gezellig mee! Op ons Liftchallenge blog vind je hun kaarten en verdere info.
M@rjan
Groetjes!
Super wat een leuke kaarten Marjan en heerlijke kleurtjes heb je gebruikt. De voorbeeldkaartjes vind ik ook zo leuk.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag en groetjes, Els
Prachtig Marjan mooi voorbeeld kaarten!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Anita
Goed gevonden Marjan en mooie kleurrijke voorbeelden!
BeantwoordenVerwijderenXxIrene
Mooie liftkaartjes en ook jouw uitwerkingen zijn weer erg geslaagd, Marjan!
BeantwoordenVerwijderenPrachtig gemaakt deze lift kaartjes, Marjan
BeantwoordenVerwijderenHeel Cas ook, knap gedaan!
Fijne dag liefs Martha
Ps: Canarische eilanden mag wéér...blij????
BeantwoordenVerwijderenDie tweede vind ik prachtig, zo leuk met die doodles.
BeantwoordenVerwijderenMooie kleuren ook weer bij elkaar!
Hoe is het nu met je hand?
groetjes van Ank
Een hele leuke challenge en jij laat gave kaarten in verschillende uitvoeringen zien. Leuk zeg die met wateroplosbare krijtjes. Bedankt voor de inspiratie Marjan.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Mooi kaartjes voor dit leuke thema.
BeantwoordenVerwijderenIk vind ze allebei prachtig gemaakt.
Groetjes,
Carla
Test
BeantwoordenVerwijderenSuper! Het lijkt eenvoudig, maar.....!! Probeer het maar eens zo mooi te krijgen.
BeantwoordenVerwijderenT
Lia xx
Het gaat lukken om te reageren!
BeantwoordenVerwijderenLeuk je kaarten...echt weer Marjankaarten...top hoor!
Ook je vorige kaart (kan daar niet reageren) is schitterend met het mooie papier...top voor kerstkaarten hoor!
Groetjes Ellen
Ik gebruikte deze voorbeeldkaartjes al eens als inspiratie voor kerstkaartjes...grappig!
VerwijderenGave kaartjes , heel mooie combinatie, kleuren.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Doris
je hebt weer mooie vrolijke kaartjes gemaakt Marjan
BeantwoordenVerwijderenGr Karin
Prachtige kaarten, Marjan! Weer een erg leuke challenge. Ik vind de tak op het eerste kaartje ook zo mooi.
BeantwoordenVerwijderenVery pretty cards and a great CASEing Marjan. The backgrounds are both beautiful using the Neocolour crayons and the watercolour paint, and the die cut leaves and then the stacked die cut sentiment on the other both work brilliantly, and I love the doodling on the second one too. x
BeantwoordenVerwijderenHoi Marjan,
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke lift weer! Natuurlijk ga ik meedoen. En de voorbeelden zijn heel gaaf. Jouw kaarten zijn ook weer super. Die van Cornelie ook, die ronde vorm. Jullie geven genoeg inspiratie. EN leuk die prijzenpagina op jullie blog. Echt een heel goed idee!
This is a stunning post, the colours and complete designs, wow...xx♥
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kaartjes heb je gemaakt! Ik ben erg slecht in dit soort kaarten maar bij anderen vind ik ze altijd erg mooi!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Trudy
Wat een leuk lift-idee weer en prachtige voorbeeldkaarten! Ook de doodels zijn er leuk bij!!
BeantwoordenVerwijderenInderdaad een handige techniek als je een hele serie kerstkaarten wil maken. Ik heb al een ideetje.. nu nog tijd zien te vinden!
Wat een inspirerende kaarten, zoveel variatie en toch allemaal met een splash of color!! Stuk voor stuk echte stijlvolle Marjan's :)
BeantwoordenVerwijderenHoi Marjan, wat heb je een prachtige kaart gemaakt. Ik heb net ook een kaartje gemaakt voor de challenge, zegt GerJanne....volgens mij moet het silhouette wit zijn 🤣 Dat gaan we even oplossen en dan doe ik gezellig mee.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes, Monique
Héél bizondere serie liftkaartjes Marjan ik krijg er ok zin in :-)
BeantwoordenVerwijderenFîjne avondgroetjes v Epie