zondag 31 januari 2021

DCL#340

Bij Dutch card lovers staat de nieuwe challenge weer klaar! Aan de vorige van Ellen met de strookjes werd door veel kaartenmaaksters deelgenomen en deze nieuwe is ook alweer zo leuk. Nicole bedacht hem:

De uitdaging is Trio-colorblocking oftewel een achtergrond in 3 kleurvlakken


Hieronder een filmpje van Laurie Willison voor Papertrey Ink met daarin de uitleg van drie verschillende technieken maar je mag natuurlijk ook andere materialen of technieken gebruiken als de achtergrond maar duidelijk uit drie kleurvlakken bestaat. 



Ik heb voor deze challenge gekozen voor werken met cardstock:






De grote letters zijn "gesandwiched" met zwart en groen. De blaadjes en bloemen stansen zijn van MFT. Het grote HI is dacht ik van Ali en vond ik hier leuk bij.
Aangezien Nicole zelf altijd haar kaarten zo mooi aan de binnenkant versiert heb ik dat nu ook gedaan. Leuk bij het zwart van de binnenkant.

De kaartjes van onze GD en van mijn teammaatjes zijn allemaal anders, je kunt hier zoveel kanten mee op! Ga meer eens kijken en doe vooral mee. Succes!

Het is lekker koud, maar gelukkig ook zonnig, dus vanmiddag maar weer even een eindje lopen. Ik probeer het echt zo vaak mogelijk te doen. Net als elke ochtend gymmen, ik merk dat dat voor mijn rug heel goed is en het is nog leuk ook. 

Fijne week !

M@rjan

dinsdag 26 januari 2021

Liftchallenge #157

Wat een enthousiasme voor onze vorige challenge, ik had niet verwacht dat jullie dit zo'n leuke zouden vinden, maar blij werd ik er wel van! De nieuwe challenge van Cornelie is zeker ook heel leuk en zei wil graag het volgende:

Deze is van Isha Gupta



De bedoeling is;

Maak een achtergrond met een stempel/stempels en emboss deze. Blend dit met Distress inkt (of een andere inkt.) Versier naar wens.

Ik maakte er een mannenkaart van, die is voor mijn fanatieke fietsman, die elke dag !! 40 tot 50 km fietst. Zijn lust en zijn leven. Hij is pas in juli jarig, maar je kunt het maar af hebben...
Ik maak bijna nooit een kaart voor hem, omdat hij er niet zo om geeft, maar dit jaar dus wel en natuurlijk ook die taart die hij altijd krijgt ;) Duurt nog even dus.





De achtergrond bestaat uit drie verschillende gestempelde motieven, het bubbeltjes paneeltje is geplakt op de achtergrond met balletjes en strepen. De hele achtergrond is gesponst met Distress Oxide Speckled Egg. De fietswielen heb ik van internet, pasten er qua tint perfect bij. Ze zijn verkleind en geprint en pasten precies in mijn cirkelpons. Yes, soms zit alles mee!

Het is weer een challenge waar je heel veel kanten mee op kunt, we zijn natuurlijk benieuwd naar jullie inzendingen! Op ons blog meer info over de sponsor en de mooie kaartjes van onze gastdesigner en van Cornelie en Nicole.

------------------




Het was erg gezellig met de twee dames. Ze hadden zelfs dezelfde trui aan, haha. Mare, het vriendinnetje is echt een teken en knutselkind, die wilde dus wel graag stempels proberen. En inkleuren. Emmy is er minder in geïnteresseerd, maar hield het toch aardig vol. Ze hebben lekker wentelteefjes hier gegeten en nog wat andere dingen gedaan, tot het tijd werd om aan het huiswerk bij mama te beginnen. 

Claire is het niet geworden, er is drie kwartier gediscussieerd, maar iemand met meer gewicht in de schaal had een kleine voorkeur voor de andere kandidaat. Ze is er niet teleurgesteld over, het is een ervaring erbij en haar huidige baan vindt ze ook nog steeds leuk. Er kwam veel thuiswerken aan te pas en ik vroeg me zelf af of dit wel iets voor mijn kind is, die is nogal van de sociale contacten. Die heeft ze nu wèl ook op haar werk, omdat ze niet thuis kan werken met haar baan.

Groetjes!
M@rjan

donderdag 21 januari 2021

52 Weeks to Christmas

En alweer is het donderdag, de tijd glijdt echt voorbij. Ik doe weer mee deze week met 52WTC
Deze keer met een tweetal kaartjes, vorig jaar gemaakt. Ik heb in die tijd wat diertjes stempels aangeschaft om toch eens iets met dit soort stempels te doen. Ik heb er eens eerder wat mee gemaakt, niet met deze maar met een muisje.


Vader en zoon spelen peek-a-boo in het bos :)





De stempels zijn van Doodlebug Design, ingekleurd met Copics. De rest wijst zich wel vanzelf.
Toch best heel leuk om dit soort kaartjes te maken, vroeger vond ik het kinderkaarten :)

Vandaag een poosje Emmy en haar beste vriendinnetje hier, gezellig! Mijn dochter heeft een sollicitatiegesprek, alles online en wil dat graag ongestoord doen. We wonen vlakbij elkaar, en Emmy is nu groot genoeg om zelf hierheen te komen. 

Alvast een goed weekend!

Groetjes,

M@rjan

zondag 17 januari 2021

DCL #339

De challenge van Rosalien werd heel erg leuk gevonden en terecht! Ellen verzon de nieuwe Dutch card lovers challenge en die luidt:

Paper strips & die cuts

Dit is de bedoeling; maak een achtergrond van papier strookjes en stans hieruit een afbeelding of tekst.

Maak met zowel de overgebleven achtergrond van paper strips als met de die cut een kaart.

Mocht je de opdracht verduidelijkt willen zien, dan vind je op ons blog onze voorbeelden. 
Dit werden mijn kaarten waarvan de linker kaart in strookjes is.:





Ik heb er meer gemaakt, maar die verdwenen in de prullenbak. De stansen die ik koos kwamen niet door de laagjes heen. Ik plakte die eerst op een vel heel dun papier om ze strak bij elkaar te houden.

Voor deze strips gesneden, aan elkaar geplakt met stukken plakband om het niet te dik te maken en om de strips bij elkaar te houden. De grote letters kwamen er gelukkig wel doorheen en dat werd even puzzelen omdat ze natuurlijk ook uit stukjes strips bestonden. Maar niks kwijtgeraakt :)

Mijn teammaatjes maakten heel mooie voorbeelden, kijk maar eens en doe gezellig mee met ons!

----------------------

Gisteren naar de uitvaart geweest van de moeder van mijn beste vriendin. Moeder was 96, een zeer respectabele leeftijd. Vreemd op deze manier. Gelukkig is het een grote zaal en is afstand houden daar makkelijk. Ik zag mijn vriendin weer voor het eerst sinds maanden. Erg dat je elkaar dan niet eens even kunt vastpakken, zeker bij zo'n gelegenheid. 
Net als een andere vriendin wiens man opgenomen is met Corona een paar weken geleden, hij moet nu revalideren in een centrum, te zwak om naar huis te kunnen ... kan niets meer. Zij zat er helemaal doorheen, de angst ... ook dan moet je afstand houden. Het is niet anders, maar het valt me soms echt zwaar. Maar ja, wie niet.

Groetjes,
M@rjan

donderdag 14 januari 2021

52 Weeks to Christmas

Deze week doe ik ook weer mee met 52 Weeks to Christmas. Ik heb nog vrij veel kaartjes gemaakt op het laatst en kan dus even vooruit. Er ligt een aardig stapeltje.

Dit werd een serie van vijf kaarten. Niet allemaal geplaatst, ze lijken op elkaar.




Stempelwerk met Distress Oxide inkt en gouden heat embossing, sneeuw met sponsen en inkt.
Gemat op goudkarton.

... en met de afsnijdsels een klein restkaartje




W.b. andersoortige kaarten loop ik nog steeds achter, heb er wel wat gemaakt, maar vooral voor de DT's. Ik heb ook niet altijd zin, andere dingen zijn ook leuk en als het weer meezit moet ik echt even wandelen van mezelf. Geeft niet, het is een hobby. 

Niks gezelligs te vertellen helaas, het leven is best saai op dit moment. Maar ik vermaak me nog prima gelukkig.

Groetjes, Marjan


dinsdag 5 januari 2021

Liftchallenge #165

Op ons Liftchallengeblog starten we weer op na onze blogvakantie. Ook hier een nieuw begin met een nieuw teamlid ... Nicole Parmentier! Nicole en ik zijn al lang elkaars volgers en ook al een poos teamleden van Dutch card lovers. We zijn erg blij met haar als toevoeging van ons blog, het wordt vast heel leuk zo met z'n drietjes! 

De nieuwe challenge mocht ik uitzoeken en ik koos voor deze kaart om te liften op je eigen wijze: 
Deze kaart is van Michelle Woerner




Lift deze kaart: de bedoeling is dus je kaart in stukken te verdelen. Twee of meer. 
Dat kun je doen d.m.v. stansen, knippen, snijden. Versier je kaart naar eigen inzicht.


Dat deed ik op deze manier:





Voor degenen die mijn vorige kaartje zagen (dank voor jullie superleuke comments), deze blaadjes stansen zijn ook van de Eucalyptus (Ali) en de bloem is van Marianne Design. 

Nicole maakte een heel gave kaart als eerste aftrap op ons blog en natuurlijk is van Cornelie en onze gastdesigner Monique ook weer een mooie kaart te bewonderen. Onze sponsor Clouds9Craft geeft een fijne prijs weg, ga zeker kijken en doe mee met ons! Op ons blog vind je meer info.

----------------------

Gisteren heb ik weer blogrondes gedaan, leuk om jullie creaties weer te bekijken. Bloggen blijft toch echt leuker dan Instagram of Facebook, ik blijf erbij. Het kost meer tijd, dat wel. Maar is gewoon persoonlijker. 

Groetjes en hopelijk veel plezier met onze challenge!

M@rjan

zondag 3 januari 2021

DCL#338 Masking m.b.v. een stans

Hoi! 

Het is 3 januari en dus ga ik weer aan het bloggen. Allereerst wens ik iedereen een mooi (beter) 2021 en hoop ik dat de feestdagen ondanks de restricties gezellig waren en zeker dat er niemand ziek is geworden! En bedank ik alle dames van wie ik een prachtige kaart kreeg daarvoor. Ze hangen nog aan onze open trap te shinen!

Vandaag begint Dutch card lovers ook weer en de nieuwe challenge is door Rosalien bedacht:

Het wordt steeds moeilijker om een nieuwe Challenge te bedenken maar toen ik deze tutorial tegen kwam op You-Tube dacht ik meteen dit wordt mijn Challenge. Geen idee of we deze al een keer gedaan hebben maar dan is het in ieder geval al een tijd geleden.
De uitdaging is gedeeltelijk masking met behulp van Dies. Hieronder vind je de link met de tutorial zodat je weet hoe het werkt. 




Na het filmpje bekeken te hebben dacht ik meteen... leuk! Ik pakte er een rechthoekige stans bij uit een set, een met gekartelde randjes. Dit werd mijn uitwerking: 


Eerst op een stuk cardstock twee stroken maskingtape geplakt, de stans erop en door de machine gedraaid en toen he geheel op een stuk cardstock geplakt. Het uitgestanste kader kleur gegeven met twee kleurtjes Distress Oxide. Daarop een Eucalyptus stempel van Ludiec en eroverheen Eucalyptus stansjes van Ali, die ik kleurde met waterverf. Twee ragdunne afsnijdsels van goudkarton en nog wat accentjes met goudkleurige Stickles gedept met mijn vingertop.

Onze twee gastdesigners Maaike en Ank en ons team maakten allemaal een kaart, veel verschilleen voorbeelden dus. Ga maar eens kijken en doe gezellig mee!

------------------

We hebben hier leuke dagen achter de rug met de ene kerstdag zoon en schoondochter en op de tweede naar onze dochter met haar vriend en Emmy. Oud en Nieuw rustig met z'n tweetjes en de tv, maar toch vind ik het nooit erg als het normale leven weer begint. 

Groetjes,

M@rjan