zondag 28 augustus 2022

DCL# 362

Ook bij Dutch card lovers starten we weer met een nieuwe challenge. Anja zocht hem uit, ik vind het een superleuke opdracht! 

Een techniek waarbij je het bovenliggende papier scheurt en zo iets moois onthult.
Onderstaande voorbeelden kun je hier vinden. 



Mijn uitwerking is een kwartslag gedraaid:



De stempels zijn van Pretty pink posh. Er kwam heel wat masking te pas aan deze afbeelding. 
De achtergrond is gemaakt met Distress oxide inkt, de Fuchsia's en kolibries zijn met Copics gekleurd. De vogeltjes zijn verhoogd opgeplakt. Een witte gelpen voor kleine accentjes.

Mijn teammaatjes en onze gastdesigner Ingen  hebben weer allemaal hun eigen mooie uitwerking gemaakt, erg leuk zoveel verschillen, je kunt hiermee ook echt alle kanten op! Dus doe gezellig mee met ons en als je dat doet... veel plezier ermee en succes!

Fijne week!

M@rjan

dinsdag 23 augustus 2022

Liftchallenge #172

We zijn er weer, de Liftchallenge begint vandaag na een heerlijke zomerstop! 
Cornelie is aan de beurt en wil graag het volgende :

Lift deze kaart en creëer zelf je 'striped' achtergrond en gekleurde achtergrond voor je sentiment.
Welke tools je voor het kleuren gebruikt mag je zelf weten.
 Verf, stiften, potloden, stempels, hotfoil…..

De voorbeeldkaart is van Mindy:


Op mijn versie strepen met Copics:


Simpele versiering binnenin.


Leuk om te doen, de beitelpunt van de Copicmarkers leent zich daar wel voor en de smalle strepen gingen dan weer beter met de smallere punt. De schattige vogeltjes zijn van Photoplay.

-------------------------

Ik heb een heerlijke zomer gehad en nog (ik hoop jullie ook), zonder veel social media. Dat bevalt me wel, ik ga er ook minder mee doen, ik merkte dat ik het wat veel vond worden, Blogger, Facebook èn Instagram. Blogger blijft, de andere twee minder vaak.
Het is dan wel een mooi weer zomer, met soms echt veel teveel hitte voor mij, maar ik zie overal de gevolgen van de droogte.... zorgelijk.

Groetjes,

M@rjan