Afgelopen dinsdagmiddag zijn we geland in Nederland, brrr... koud zeg! Hoewel we in die vijf weken op Fuerteventura niet echt mooi weer hadden helaas, was het wel een stuk warmer.
Ondanks de koude wind en vaak regen hebben we leuke dingen gedaan en gezien. Door de regen was het eiland een stuk groener dan anders, wat ook wel weer mooi is natuurlijk.
Maar fijn om weer thuis te zijn! Bij thuiskomst lag er nog een hele stapel kaartjes te wachten. Dank je wel Caroline, Ellen R., Colien, Lia, Marja S., Nancy, Trijntje, Danielle, GerJanne, Ank, Angela, Sue, Irene en Nicole voor jullie mooie kaartjes!
Ik ben de blogs weer langs geweest voor een bezoekje en doe deze week weer mee met 52WTC met deze kerstkaart, die ik al eerder heb gemaakt:
De achtergrond is gemaakt met een Poinsettia embossing folder van Spellbinders en de rest van de spulletjes komen uit een set van Elizabeth Craft designs.
Ik moet weer aan de slag voor de komende challenge van DCL en mijn voorraadje aanvullen.
Ook leuk om de hobby weer op te pakken.
Groetjes!
M@rjan


wat een mooi kaartje met het schattige vogeltje en wat een mooi embossingfolder heb je gebruikt
BeantwoordenVerwijderenmooie foto heb je gemaakt op vakantie
groetjes Ellen
Wow wat een gave EF, je vogel komt er goed op uit. Mooie foto van de natuur.
BeantwoordenVerwijderenFijn dat jullie weer veilig thuis zijn aangekomen. Het zal zeker even wennen zijn aan de winterkou.
BeantwoordenVerwijderenJe kaart is weer een plaatje!
groetjes van Ank
fijn dat je weer thuis bent en toch lekker weer hebt gehad......... en een prachtige kaart laat je weer zien Marjan.......gr karin
BeantwoordenVerwijderenWelkom thuis en ik heb mooie foto's op Insta voorbij zien komen.
BeantwoordenVerwijderenNu weer een foto van een prachtig kerstkaartje. Mooie embossingfolder en het roodborstje is zo lief en de takjes zo mooi!
Schitterende kaart, Marjan
BeantwoordenVerwijderenZo leuk dat roodborstje op de mooie achtergrond
Fijn dat jullie weer in gezondheid thuis zijn, nu weer lekker knutselen
Liefs Martha
Die reis heb je toch maar weer gehad. Vitamientjes opgedaan en je kan er weer tegen.
BeantwoordenVerwijderenEn al meteen kom je met een prachtige kerstkaart tevoorschijn.
Ik vind deze geweldig geworden.
Groetjes,
Carla
Zeker jammer dat het weer niet zo mooi was als anders . Dat hadden wij een paar jaar geleden op Tenerife ook…veel bewolking… en wij willen natuurlijk graag de zon zien… Daar gaan we er voor heen… Fijn dat jullie leuke dingen gezien en gedaan hebben. En dat het warmer was dan hier. Hier is het op dit moment een koude Oosten wind. Iets onder nul… maar een lekker warm vest aan gedaan.
BeantwoordenVerwijderenJe kaart is enig,! Super mooi met het vogeltje en achtergrond is erg mooi. Groeten Trijntje
Heel mooi met dat vogeltje en de takjes. Het is maar goed dat het nog een beetje koud is. Dan blijf je binnen en ga je weer lekke kaarten maken😉
BeantwoordenVerwijderenWat een lief en prachtig kerstkaartje met het vogeltje!
BeantwoordenVerwijderenWel leuk dat er bij thuiskomst een stapel kerstkaarten lag te wachten!
Groetjes Trudy
Als ik het zo lees ben je lekker uitgerust en hebt ervan genoten. Fijn!
BeantwoordenVerwijderenJe kaart met roodborstje is een plaatje!
Lia xx
Wow, wat een prachtige kaart met het roodborstje!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Een prachtige kaart met mooie details.
BeantwoordenVerwijderenFijn dat jullie het -ondanks het weer- toch leuk hebben gehad!
Groetjes, Caroline
Hey Marjan,
BeantwoordenVerwijderenFijn dat je terug thuis bent want nu krijgen we jouw geweldig mooie kaarten weer te zien. Die hebben we gemist de afgelopen weken. Deze is alvast weer schitterend mooi gemaakt!! Wat hou ik van jouw stijl...
Liefs,
Nancy
Een heel mooi kaartje met dat mooie roodborstje! Kan me voorstellen dat je het koud had toen je weer in Nederland aankwam. Momenteel erg koud hier! Fijn dat je weer meedoet met 52WTC. Groetjes Marijke
BeantwoordenVerwijderenWelkom thuis weer Marjan, jammer dat het weer daar een beetje tegenviel maar goed dat jullie leuke dingen gedaan hebben en je bent er even fijn tussenuit geweest. Je komt meteen weer binnen met een plaatje van een kerstkaart. Mooie achtergrond en schattig dat vogeltje in de hoofdrol.
BeantwoordenVerwijderenGezellig je weer te zien bij 52 WTC.
Lieve groetjes Miranda dt 52 WTC
Wat een prachtig roodborstje heb je weer gemaakt, het zijn ook hele mooie malletjes van Elizabeth Craft designs.
BeantwoordenVerwijderenWat jammer dat jullie niet echt het weer hebben gehad op jullie vakantie wat je gehoopt had.
Het is wel een prachtige foto.
Groetjes,
Yvonne.
Prachtige kaart leuk de Embossing ondergrond. Fijn dat je toch een mooie vakantie hebt gehad, groetjes Femmy
BeantwoordenVerwijderenFijn dat jullie het ondanks het mindere weer toch naar de zin hebben gehad en hebben genoten.
BeantwoordenVerwijderenDe kerstkaart is prachtig, een heel mooie combinatie van de wit geëmboste achtergrond en de gekleurde mooie stansen op de voorgrond.
Je maakte een prachtige kerstkaart met een mooie achtergrond en hele mooie, ingekleurde stansen.
BeantwoordenVerwijderenHet was inderdaad koud bij thuiskomst in Nederland en nu nog kouder, brrr.
Groetjes,
Ansx
Het is idd een koude winter dit jaar. Even wennen dus, maar ook fijn om weer thuis te zijn. Ik vind je kaart echt weer super mooi. Groetjes Marja
BeantwoordenVerwijderenFijn dat je er weer bent! En genoten hebben jullie vast wel na de valse start. Jammer van het weer, maar ik hoor dat het de laatste weken sowieso niet zulk mooi weer was in het zuiden van Spanje en verder zuidelijk.
BeantwoordenVerwijderenJe kaart is weer een plaatje! Prachtige embossingfolder als achtergrond
Wat een prachtige kerstkaart heb je gemaakt met dit schattige vogeltje. Mooie achtergrond ook.
BeantwoordenVerwijderenWel balen dat je in die 5 weken niet zulk mooi weer hebben gehad. Wel fijn dat je in ieder geval wel leuke dingen hebben kunnen doen en gezien hebben.
Groetjes, Astrid.
Fijn dat jullie toch genoten hebben, ondanks de regen. En de temperatuur hier zal inderdaad even wennen zijn.
BeantwoordenVerwijderenMooie kaart heb je weer gemaakt, echt prachtig!
grtz Colien [52WtC]
Schitterende kaart kaart je zie…met mijn favoriete achtergrond! (helaas nergens te krijgen) Het vogeltje is ook een beauty hè, ik maakte er vorige week een kaart mee voor mn vriendin! Jij hebt er een prachtig geheel van gecreëerd!
BeantwoordenVerwijderenLekker om weer thuis te zijn zeker? Leuk ook om zoveel post open te maken.
Prachtige foto zie ik hier, dat uitzicht maakt je helemaal zen!
Groetjes Ellen
Ik las een foutje, het moet zijn schitterende kaart laat je zien!
VerwijderenGroetjes Ellen
Welkom thuis Marjan... Je verwent ons weer door deze prachtige kaart met ons te delen. Ben alweer benieuwd naar je volgende kaart!!!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Sigrid
Prachtige kaart !!!!!
BeantwoordenVerwijderengroeten Ineke
DT 52 WTC
Een heel leuke kaart! Mooi die frisse kleuren! Fijn weekend!
BeantwoordenVerwijderenI Just adore this card Marjan. The robin is just adorable and the greenery and berries over the beautiful embossed background look great, and with the red and black and white strips with the white on black sentiment this is perfectly finished. x
BeantwoordenVerwijderen