Ook Dutch Card Lovers beginnen weer na een break van een drietal weken. Deze keer was het mijn beurt om de challenge te bedenken en dat werd deze:
Maak een kaart met één enkele afbeelding in een kader. Het mag stempelwerk zijn, maar ook van een stans. Formaat en model kaart is ook vrij.
Het kaartje is vrij klein en daardoor ook geschikt als bedankkaartje. De stitched onderdelen erop zijn van MFT. De bloem is gestempeld in drie kleuren.
Ook ben ik deze keer de sponsor van de challenge, op ons blog lees je daarover meer en daar vind je ook de diverse en mooie voorbeelden van mijn teammaatjes. Doe mee, we zien uit naar jullie bijdrage!
Aan bloggen ben ik de laatste dagen weinig toegekomen, mijn man is opgenomen in het ziekenhuis met een longembolie, gelukkig goed te behandelen, maar samen met werk en ziekenhuisbezoek had ik niet veel tijd meer over. Erg naar, zeker omdat hij al zo'n geschiedenis van longontstekingen heeft. Maar hij komt er wel weer bovenop. Ik zal blij zijn als hij weer thuis is. Zo ben je fijn op vakantie met elkaar en zo heb je dit. Genieten van wat je hebt op het moment.
Ik wens jullie een fijn weekend!

Een bijzonder mooie mooie kaart is dit Marjan , maar wat is dit weer schrikken met je man.
BeantwoordenVerwijderenGelukkig dat het goed te behandelen is en ik wens je van harte beterschap met je man.
Groetjes, Els
Wat 'n pragtige effek Marjan! Die kleur lyk so mooi teen die spierwit agtergrond.
BeantwoordenVerwijderenMooi dag en week vir jou!
Da's even schrikken, Marjan. Van harte beterschap gewenst voor je man. En jij veel sterkte met alle drukte en spanning die het toch met zich mee brengt.
BeantwoordenVerwijderenLeuke uitdaging heb je bedacht en wat een pracht van een kaart. Zal er van de week ook eens voor gaan zitten. Fijne pinksterdagen gewenst!
Ik heb deze bloem al in heel wat kleurencombinaties langs zien komen, maar deze is nieuw. Heel mooi! Leuke uitdaging ook. Ik wilde juist gaan typen dat je vakantie in je vorige post er zo lekker uit zag, maar dat vakantiegevoel moet gelijk alweer plaats maken voor narigheid. Klinkt niet fijn, heel veel beterschap voor je man en sterkte ook voor jou met alles er om heen!
BeantwoordenVerwijderenWunderschön...
BeantwoordenVerwijderenIch habe lange nicht mehr eine so schöne, elegante Karte gesehen.
Schöne Pfingsten
Sophie
Wat een leuke en stijlvolle kaart! Leuke uitdaging ook! Ik hoop dat ik de tijd kan vinden om ook weer eens mee te doen :)
BeantwoordenVerwijderenHe wat een vervelend bericht, Hoop dat je man snel weer thuis is. Je kaartje is wel weer prachtig zoals altijd. Liefs Sabine
BeantwoordenVerwijderenMooie stijlvolle kaart. Inderdaad, geniet van het moment! Sterkte.
BeantwoordenVerwijderenThis is just gorgeous,fab image ,and lovely design.xxx
BeantwoordenVerwijderenZo mooi als je kaart is, zo naar is het verhaal over de embolie van je man Marjan! Wens jullie veel sterkte en vooral je man een snelle beterschap toe!
BeantwoordenVerwijderenToi toi, Alie
Sterkte voor je man! Dik in de bloedverdunners nu zeker? Je kaartje is wonderschoon!
BeantwoordenVerwijderenWhew ~ so happy your dh is going to be okay. You are so right to enjoy every momet! LOVE LOVE LOVE this card with the bright lotus flower, and all of the black and white details! Striking, Marjan!
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart Marjan.
BeantwoordenVerwijderenSterkte en veel beterschap voor je man
Wat een stijlvolle kaart heb je weer gemaakt..beeldig.
BeantwoordenVerwijderenHeel veel beterschap met je man...dat die maar gauw thuis mag komen.
Groetjes,Willy
Beterschap voor je man! Hopelijk is hij er snel bovenop! Je kaartje is schitterend!
BeantwoordenVerwijderenWauw tis weer een bjoetie!! Zo mooi gedaan!
BeantwoordenVerwijderenZeg je goed, van ieder moment! Dikke kus van mij!
een prachtige kaart met bloem weer Marjan
BeantwoordenVerwijderenGr Karin
Beautiful card Marjan,very sophisticated and elegant.
BeantwoordenVerwijderenFingers crossed your husband is home with you soon
Big hugs
Donna xxx
Prachtige kaart, mooi die bloem in 3 kleuren. Heel veel beterschap voor je man gewenst! Het is i.d.d. zo dat je nu moet genieten, je weet nooit wat er morgen op je pad komt... Lieve groet, Marlies
BeantwoordenVerwijderenPrachtig, heel mooi dit kaartje.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Maria
Hoi Marjan,
BeantwoordenVerwijderendat is inderdaad geen leuk nieuws, wat naar, dat je man in 't ziekenhuis ligt, hoop dat hij weer snel naar huis mag..
Je kaart voor de nieuwe challenge is prachtig..
liefs Ans
Een pracht van een kaart heb je gemaakt Marjan - supermooi!
BeantwoordenVerwijderenDat is schrikken. Heel veel beterschap voor je man en sterkte ermee. Hopelijk mag hij gauw naar huis.
Groetjes,
Misseke
Hallo Marjan,
BeantwoordenVerwijderenBeterschap voor je man. Sterkte met alles. Je kaart is weer prachtig. Mooi stijlvol ontwerp.
Groetjes,Sylvia.
Jhee Marjan, wat een heftige omslag zo na je vakantie! Hopelijk heb je je echtgenoot weer snel bij je thuis en knapt hij gauw weer op! Heel veel sterkte!! Je kaartje is in ieder geval weer prachtig, mooie en bijzondere kleurencombi heb je gekozen! Erg leuke challenge ook!
BeantwoordenVerwijderenHeel veel beterschap voor je man en sterkte voor jullie samen!
BeantwoordenVerwijderenMooi kaartje en leuke challenge!
Grtz. Colien
Marjan, wishing your husband strong health, your love and care will help him!
BeantwoordenVerwijderenSo wonderful light card, love the lotos flower,!
Jee Marjan, dat is wel een hele andere draai die jullie daar van het leven krijgen! Beterschap voor je man en sterkte voor jou!
BeantwoordenVerwijderenMooi deze kaart; die mix van stanzen en stempelen ziet er betoverend uit! (En een leuke uitdaging!)
Geniet toch wat van het lange weekend!
Wat een prachtige kaart weer Marjan, en gelukkig gaat het weer beter met je man!!!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes`
Maria
Ik hoop dat je man snel weer de oude is .
BeantwoordenVerwijderenMooie kaart ! Liefs ☆ Sarah ☆
Heel veel beterschap voor je man Marjan..... het contrast is wel erg groot met je vakantie! Sterkte!!
BeantwoordenVerwijderenMijn motto is ook al jaren 'pluk de dag'!.
Je kaart is écht geweldig... prachtig die combinatie van stansen met de stempel!!
grt Angela
Prachtige kaart Marjan.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Trudy
Oef dat was vast schrikken. Gelukkig lees ik dat hij weer thuis is. Daar herstel je het beste! Beterschap.
BeantwoordenVerwijderenO en je kaartje is schitterend! Mooie kleuren in de Lotus
BeantwoordenVerwijderenSuperleuke kaart Marjan!.. wat fijn dat je man weer thuis is, veel beterschap!
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart, erg mooi de boem in kader! Beterschap voor je man, fijn dat hij weer thuis is.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Marijke
Marjan wat prachtig. Mooi in drie verschillende kleuren. Klein maar héél fijn!
BeantwoordenVerwijderenLieverd veel sterkte en beterschap!
XXX
Wat een prachtige kaart, mooi die tulp in die drie kleuren. Hij zou uitstekend geschikt zijn voor je man om hem een hart onder de riem te steken.
BeantwoordenVerwijderengroetjes Angelique
Mooie kaart, leuk de cirkel erop, het geeft het effect van een vergrootglas.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Jeanette
Wow! Gorgeous card Marjan! That Lotus looks incredible!
BeantwoordenVerwijderenGeweldig mooie kaart.
BeantwoordenVerwijderenFijn dat je man weer thuis is.
Groetjes Ans
Your card is gorgeous! So clean and elegant! All your cards are beautiful, you are a very talented lady, Marjan, and a great inspiration to us all! X
BeantwoordenVerwijderenDit is hier nog zo'n WAUW kaart!!! Heel elegant!!!
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart, ik blijf er naar kijken! Veel beterschap voor je man, ik hoop dat hij snel opknapt!
BeantwoordenVerwijderenThis card is fabulous!
BeantwoordenVerwijderenDeze is echt zoooo mooi!!
BeantwoordenVerwijderen