donderdag 23 april 2026

Tim Holtz roze kerst


Ook met mixed media werk ik graag, ik had het eigenlijk te weinig gedaan de laatste tijd. Daarom voor deze een achtergrond gemaakt met een stuk papier uit een woordenboek, gesso, gelmedium + stencil, distress oxides, brusho, stempels en water.




De mooie boom van Sizzix (Tim Holtz) maar dan gekocht bij Temu,  vond ik er leuk bij in roze met bruin. Zag pas later dat dit weer een kopie is van een bekend merk. Maar ze stansen top. Verder nog wat ster ornamentjes, gouden sterren en een grote tekst. Heerlijk gekliederd!

Het stapeltje kaartjes groeit, leuk hoor! Soms wel moeilijk, maar ik maak ze echt pas de 26e open omdat dat de dag is dat ik het vier. Moet kunnen 😀

De kaart doet mee met 52WTC deze week.

Groetjes!

M@rjan

11 opmerkingen:

Femmy zei

Prachtige kaart Marjan, leuk die roze kerstboom op de achtergrond, groetjes Femmy

Je@net zei

Erg mooie roze kerstkaart, Marjan!

Creaellenknutselsite zei

wat een mooi kaartje met de mooie achtergrond en de mooie kerstboom komt er goed op uit
groetjes Ellen

Martha zei

Mooie kunstzinnige kerstkaart, Marjan
Leuk met die roze tinten
Fijne dag, liefs Martha

Anita van Deur zei

Wow hij is weer top je kaart!

KarinsArtScrap zei

een super mooie kaart Marjan..........gr karin

Irene zei

Weer zo mooi Marjan en natuurlijk komt het gros bij Temu als kopie van de echte merken maar dat mag de pret toch niet drukken? Schitterende achtergrond en gave roze boom!
Ik las dat het op de golfbaan ook weer goed lukt, geniet er van!
XxIrene

Trijntje zei

Je hebt een prachtige kaart met deze mooie boom gemaakt .De achtergrond is ook al zo mooi. Groeten Trijntje

Kaartenkraam zei

Bijzondere kaart heb je gemaakt, prachtige achtergrond!

groetjes van Ank

marijke zei

Weer een prachtig kaartje met de mixed media en die mooie boom. Een fijne verjaardag en geniet van al de kaarten die je hebt gekregen. Fijn dat je weer meedoet met 52WTC. Groetjes Marijke

Eri zei

Wow, die prachtige boom staat echt in de spotlight op die mooie achtergrond Marjan!
Groetjes, Eri