Om er weer in te komen is liften soms een goed idee en deze kaart is dus een liftkaart, naar een voorbeeld van Pinterest.
Mijn kaart: op kraft en een stempel van Woodware, gekleurd met Polychromos potloden.
De liftkaart:
Ik vond het design met de vakjes echt erg leuk en maakte er een condoleance kaart van voor een ex- collega wiens man overleden is.
Ben benieuwd, heb nu de afgelopen twee keer mijn kaart ingepland om 0.30 uur en de kaart stond in de ochtend in de leeslijst. Nu weer zo ingepland, dus eens kijken of het weer zo is.
Groetjes en fijne week!
M@rjan
M@rjan


mooie kaart Marjan.........nou ik zie je kaart niet in de leeslijst, maar ik ga elke dag de blogs af van diegene die er niet instaan en dat is heel verschillend..............gr karin
BeantwoordenVerwijderenNou, die truc werkt dus ook niet :) Ik geef het op.
BeantwoordenVerwijderenWat een mooi effect! Deze stempel is er ook heel erg geschikt voor en je hebt prachtige kleuren gebruikt en prachtig gekleurd!
BeantwoordenVerwijderenHeel mooie kaart!
groetjes van Ank
Ik zie je ook niet staan maar ga iedereen af, zo kan ik toch reageren.. Wat een mooie kaart, heel elegant.
BeantwoordenVerwijderenJouw kaart zie ik nu in mijn leeslijst, van morgen nog niet.
BeantwoordenVerwijderenIk had de mijne om 3 uur ingepland en toen kwam hij in de leeslijst..
Ik vind je lift echt super, mooie kleuren en leuk dat stempelen op Kraft,
groetjes,
Ansx
Mooi gelift Marjan, leuk die vakjes en ook dat dit een uitvoering op kraft is.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
I love the style of this card Marjan and the contrast of the pencil coloured image against the kraft card is wonderful, it really sings out, and the white dots on the blue/purple flowers look wonderful. A perfect condolence card. x
BeantwoordenVerwijderenwat een mooi kaartje heb je gelift , mooie stempel en mooie kleurtjes
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Mooie lift, zeg!
BeantwoordenVerwijderengrtz Colien
Hey Marjan,
BeantwoordenVerwijderenWat een geweldig mooie troostkaart laat je hier zien!
Prachtig hoe je de blauw-lila-paarse tinten op het kraft kleurde! Jij bent een echte kleur-artieste!
Liefs,
Nancy
Jeetje, wat is dit mooi zeg. Je kleurwerk ziet er ook mooi uit! Tof idee om te onthouden!
BeantwoordenVerwijderenDe kaart mooi gelift en prachtig komt het over op het kraft.
BeantwoordenVerwijderenHet blijft lastig/vervelend met het inplannen van je kaart. Bij mij komt die vaak ook niet in de leeslijst te staan.
Groetjes, Astrid
Prachtig gelift Marjan
BeantwoordenVerwijderenMooi kaartje met dat kraft en kleuterklas
Liefs Martha
Huh kleuterklas...kleurwerk bedoelde ik hihih
BeantwoordenVerwijderenDat heb je weer mooi gelift! Leuk ook dat je de originele erbij laat zien. Het inplannen gaat bij mij ook steeds goed. Rond 1 uur in de nacht en dan is het de volgende ochtend tot nu toe elke keer zichtbaar. Fijne week!
BeantwoordenVerwijderenBij mij wel in de zijbalk, maar ik heb de indruk dat het niet voor iedereen op hetzelfde moment zichtbaar wordt.
VerwijderenWat een prachtige kaart heb je gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenIk kom hier via een oude reactie van je want die zijbalk loopt iedere keer dagen achter bij mij!
Groetjes Trudy
Een heel mooi gelifte kaart. Leuk die witte accenten op de bloemen.
BeantwoordenVerwijderenIk laat de leeslijst achterwege en ga gewoon blogs bezoeken, hopelijk vergeet ik niemand. Jouw kaartje zag ik wel voorbij komen bij mij, heel erg mooi en leuk ook met doe blokjes zo. Erg mooi gekleurd Marjan, dar kan ik nog wat van leren.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Marjolijn.
mooie kaart en een leuk idee om het model in blokjes te snijden, kan ik dus wel doen want daar heb ik een machine voor :-)
BeantwoordenVerwijderenHeel mooi kaartje is dit!! En slim om jezelf zo uit te dagen. IK maak dit soort kaartjes dus eigenlijk niet meer sinds jullie zijn gestopt.
BeantwoordenVerwijderenMaar het is wel leuk om te doen.
Fijne week!!
Groeten van Femminde
Wat een mooie lift!! Zie je kaartje nu pas nu ik voor je nieuwe bericht hier ben.
BeantwoordenVerwijderenDez3 mooie kaart had ik even gemist. Maar deze is ook alweer zo mooi. De blauwe kleur komt mooi uit op deze achtergrond. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderen