zondag 30 juni 2024

Watercolor en heat embossing

Afwisseling vind ik fijn in de hobby, deze keer aan de slag gegaan met heat embossing en waterverf.






Voor de bovenste kaart op Bristol Strathmore watercolor papier bloemen van Darkroom Door met goud Wow embossingpoeder gemaakt, op de onderste het Monsterablad van Ludiec. Ingekleurd met Daniel Smith watercolor en daarna een wash voor de achtergrond. Vrij grote kaartjes door het kader, maar dat staat er leuk bij.

Volgende week een druk weekje met o.a. de groep acht musical van kleindochter Emmy, die na de vakantie naar de middelbare school gaat. 's Morgens om negen uur al, alleen voor de opa's en oma's.
Andere opa en oma komen ook, die moeten uit Drenthe komen, dat is een vroegertje voor hen!

Fijne week! Groetjes,

M@rjan

donderdag 27 juni 2024

52WTC

Ook al vallen de mussen nog even van het dak, vandaag doe ik weer mee met 52WTC, met een kerstkaart die ik al eerder maakte, maar nog niet liet zien.




Met een Poinsettia stencil en Watermark inkt op een achtergrond van Distress Oxide inkt, daarna met Ranger embossing glaze in twee kleuren bestrooid. Helaas is de glans op de foto niet te zien, maar het geeft een leuk effect.

Wat me eraan doet denken dat ik dit wel weer eens kan doen met een ander kerststencil. Ik zit op 22 kaartjes tot nu toe.

Niet veel te vertellen, ik zit voornamelijk binnen en geef alleen in de ochtend mijn potten water en bescherm de Hortensia's, die anders echt verschroeien en meteen hangen, ondanks water geven om de dag. Eigenlijk geen struiken voor het veranderende klimaat, maar vind ze zo mooi. Vervelen doe ik me niet, genoeg te doen.

Vrijdag wordt het koeler en ga ik oefenen met golf op de driving range met Ineke en dan gezellig wat drinken daar. Ik moet er weer inkomen na zoveel tijd niks gedaan te hebben aan golf.

Groetjes!

M@rjan

maandag 24 juni 2024

Alcoholinkt kaarten




Mijn alcoholinkten moesten nodig weer eens van stal gehaald worden, dat was alweer een hele poos geleden! Ik heb er meteen maar drie kaartjes mee gemaakt, fijn voor de voorraad.




Er valt niet veel te vertellen hierover, het ontstaat terwijl je ermee speelt, al dan niet met extra sprayen of deppen met alcohol of gebruik van stokjes enz.
Vind ze wel lekker zomers geworden!

En dat is het buiten ook, de tuin staat er leuk bij met de bloemen, maar ik in de volle zon ... nee. Hooguit in de ochtend. Maar geniet ervan voor zo lang het duurt!

Groetjes!

M@rjan

vrijdag 21 juni 2024

Grote tekst


Bij Dutch card lovers loopt de grote tekst challenge al een paar dagen. Ik maakte er nog een met een grote tekst, deze keer een grote slimline.



De achtergrond eerst in een perzikachtige tint gesponst en toen geƫmbossed. De grote tekst gestanst uit zwart en goudkleurig karton. De Spellbinders bloemen allemaal gestanst uit wit Neenah cardstock en gekleurd met Copic markers. Nog wat bewaard voorde binnenkant.

De lunch met collega's was superleuk en vandaag weer een leuke afspraak. Na het weekend hopelijk beter weer, maar eerst maar eens zien...

Fijn weekend alvast!

Groetjes,



M@rjan

zondag 16 juni 2024

DCL #387

De challenge met rond in de hoofdrol is alweer voorbij, nu is Rosalien aan de beurt en zij wil graag de tekst op je kaart in de hoofdrol zien. Hieronder wat voorbeelden die ze op Pinterest vond:


Dit werd mijn uitwerking:



Ik heb een soort dessinpapier gemaakt met behulp van de schattige Painted flowers van Altenew, plus een stippenstempeltje. Ingekleurd met watercolor. Daaruit de tekst gestanst en verhoogd met zwart eronder terug gelegd. 
Mijn teammaatjes hebben natuurlijk ook kaartjes gemaakt, dus ga eens kijken op ons blog en doe gezellig mee! Je hebt de tijd tot vrijdag 5 juli 18.00 uur.

Groetjes en een  fijne week!

Ik krijg dinsdag twee oud collega's over de vloer, was gaan samen lunchen en bijkletsen, gezellig!

M@rjan

donderdag 13 juni 2024

52WTC

Ik zie dat ik niet zoveel voorraad heb met kerstkaartjes, dus ik moet maar weer eens aan de bak als mijn hoofd een keer naar kerstkaart staat :) Deze beetje romantische kerstkaart had ik nog in mijn mapje staan.



Helaas zit over de foto een beetje een roze gloed. Ik krijg dat niet beter,  maar de kaart is echt wit. Als achtergrond een sterretjes embossingfolder op een licht gesponste achtergrond. De Poinsettia's zijn van Ali en heb ik met inkt een kleurtje gegeven. De tekst kreeg dezelfde tinten.
Ik doe mee met 52 WTC.

Met Rob mee geweest voor de lens, die gaat prima, hij ziet met die ene lens al beter dan voor de staaroperatie, dus nu op voor de tweede. In juli pas, want de specialist is nu op vakantie, maar we hebben geduld. Hij mag ook autorijden, kan alles weer goed lezen, dus zo erg is het niet dat het wat langer duurt.

Nog wat potten gevuld met leuke zomerbloeiers, de tuin heeft wel genoten van al die regen, dat zie je. Elk nadeel heb z'n ...

Groetjes!
M@rjan

zondag 9 juni 2024

Ben ik weer

En weer thuis na vier weken zalige vakantie in het prachtige Benissa, regio Alicante. We huurden er een huis vlakbij de kust, zoon Dave en schoondochter Lana kwamen ook gezellig een weekje en hebben alleen maar mooi weer gehad, ongekend! Maar aan alles komt een eind en het is ook wel weer fijn om thuis te zijn.
Ik wil alle dames bedanken voor de leuke reactie op de twee voorgaande geprogrammeerde posts. 

Tot een uur of acht in de avond zon, dus alle dagen buiten eten:

Gezicht op Calpe en de kenmerkende rots, de kust is zo mooi met de vele baaitjes waar je langs komt tijdens een wandeling langs het ecologische pad:

Straatje in het oude centrum van Benissa :

Ik heb nog geen tijd gehad om te hobbyen, maar heb nog wel wat voorraadkaartjes, dus bij deze:



Gemaakt met de postage stans van Waffle Flower en Cosmea stempel van The Ton, gekleurd met Copicmarkers en verder wat oude post stempeltjes erbij. Het papiertje erachter heeft kleine witte cirkeltjes, vond ik leuk bij de gestanste gaatjes in de kaart.

Ik ga vandaag een blogronde doen, dus kom snel weer langs.

Groetjes en alvast een fijne week!

 M@rjan

dinsdag 4 juni 2024

Liftchallenge #189

De nieuwe LiftchallengeLiftchallenge is er een van mij. Ik koos voor een eenvoudige techniek die ik onlangs weer tegenkwam bij Jennifer McGuire. 




Bij de techniek laat ze drie kaartjes zien, als je naar het filmpje kijkt zie je wat ik bedoel.
Het gaat er bij onze challenge dus om dat je je kaart in stukjes snijdt en weer opplakt. Hoe je dat doet en welke vormen je kiest en hoe je je kaart afwerkt mag je helemaal zelf weten. 



Maar let op... het gebruik van een stans met vakjes zoals deze is niet de bedoeling, dat is weer een ander type kaart. 


Dit werd mijn kaart:


Een vrij grote vierkante kaart met de prachtige bloemenstempel van Tim Holtz, die ik inkleurde met Daniel Smith waterverf, net als de achtergrond. 
In verschillende stukjes gesneden. Ik vind het een leuke techniek, die met veel afbeeldingen werkt.

Je kunt meedoen met ons tot vrijdag 28 juni 18.00 uur en als je wint kun je een prijsje van de Prijzenpagina uitkiezen en zien we je graag als gastdesigner. Kijk gauw op ons blog voor de mooie voorbeelden van mijn teammaatjes en onze gastdesigner.

Wij genieten nog een paar daagjes van het heerlijke weer en de mooie omgeving. Zoon Dave en schoondochter Lana waren er ook een weekje, supergezellig! Ze zijn eergisteren weer naar huis vertrokken.
  


Groetjes!

M@rjan