donderdag 13 maart 2025

52WTC

Onlangs kocht ik een set vintage kerstballen stansen via Ali. Het zijn dupes van een Simon says Stamp set bleek later. Ik google tegenwoordig met Google lens op afbeelding, zo kwam ik erachter.




Het zijn grote stansen, daarom heb ik deze omgedraaid en de kwast gebruikt als hanger. De takjes en besjes zijn uit sets van Sizzix. Op de achtergrond, maar slecht zichtbaar op de foto een embossingfolder van Spellbinders. 

De kaart doet mee met 52WTC. Ik heb nog meer gemaakt hiermee, die komen nog wel.

Met kleinzoon gaat het goed, maar langzaam. Vijf weken te vroeg is niet niks. Alles kost kracht en dat heeft hij nu nog niet zo. Heel veel slapen doet hij. Dus voorlopig mag hij niet naar huis.

Ik heb erg leuke en lieve kaartjes gekregen van een aantal blogdames: Trijntje, Martha, Diny, Ank, Ans, Angela en Margreet nogmaals dank, heel lief. Ik ben er blij mee! 

En ja hoor Marjolijn, een foto van het nachtlichtje, dimbaar. Ze vinden het geweldig!


Groetjes!

M@rjan

4 opmerkingen:

Rhodé zei

Mooie kaart! Zo'n stans is ideaal. Dan hoef je een keer niet veel te kleuren. En wat is het nachtlampje mooi! Prachtig.

Creaellenknutselsite zei

wat een mooi kaartje met de mooie kerstbal, en wat een schattig nachtlampje
groetjes Ellen

Trudy zei

Prachtige kerstkaart! Fijn dat het goed gaat met je kleinzoon en wat een super schattig nachtlampje! Zo leuk met de naam en datum erop!
Groetjes Trudy

Martha zei

Mooie kerstkaart, Marjan
Zo leuk zoals je em hebt gebruikt
En dat nachtlampje dat is toch heel erg schattig!
Hopelijk sterkt het ventje snel aan en mag hij snel naar huis
Liefs Martha