donderdag 22 januari 2026

Weer thuis


Afgelopen dinsdagmiddag zijn we geland in Nederland, brrr... koud zeg! Hoewel we in die vijf weken op Fuerteventura niet echt mooi weer hadden helaas, was het wel een stuk warmer.
Ondanks de koude wind en vaak regen hebben we leuke dingen gedaan en gezien. Door de regen was het eiland een stuk groener dan anders, wat ook wel weer mooi is natuurlijk.



Maar fijn om weer thuis te zijn!  Bij thuiskomst lag er nog een hele stapel kaartjes te wachten. Dank je wel Caroline, Ellen R., Colien, Lia, Marja S., Nancy, Trijntje, Danielle, GerJanne, Ank, Angela, Sue, Irene en Nicole voor jullie mooie kaartjes!

Ik ben de blogs weer langs geweest voor een bezoekje en doe deze week weer mee met 52WTC met deze kerstkaart, die ik al eerder heb gemaakt:


De achtergrond is gemaakt met een Poinsettia embossing folder van Spellbinders en de rest van de spulletjes komen uit een set van Elizabeth Craft designs.
Ik moet weer aan de slag voor de komende challenge van DCL en mijn voorraadje aanvullen.
Ook leuk om de hobby weer op te pakken.

Groetjes!

M@rjan

7 opmerkingen:

Creaellenknutselsite zei

wat een mooi kaartje met het schattige vogeltje en wat een mooi embossingfolder heb je gebruikt
mooie foto heb je gemaakt op vakantie
groetjes Ellen

Anita van Deur zei

Wow wat een gave EF, je vogel komt er goed op uit. Mooie foto van de natuur.

Kaartenkraam zei

Fijn dat jullie weer veilig thuis zijn aangekomen. Het zal zeker even wennen zijn aan de winterkou.
Je kaart is weer een plaatje!

groetjes van Ank

KarinsArtScrap zei

fijn dat je weer thuis bent en toch lekker weer hebt gehad......... en een prachtige kaart laat je weer zien Marjan.......gr karin

Margreet zei

Welkom thuis en ik heb mooie foto's op Insta voorbij zien komen.
Nu weer een foto van een prachtig kerstkaartje. Mooie embossingfolder en het roodborstje is zo lief en de takjes zo mooi!

Martha zei

Schitterende kaart, Marjan
Zo leuk dat roodborstje op de mooie achtergrond
Fijn dat jullie weer in gezondheid thuis zijn, nu weer lekker knutselen
Liefs Martha

carla zei

Die reis heb je toch maar weer gehad. Vitamientjes opgedaan en je kan er weer tegen.
En al meteen kom je met een prachtige kerstkaart tevoorschijn.
Ik vind deze geweldig geworden.
Groetjes,
Carla