Vorige week vond ik tijd voor de workshop van Miranda Degenaars die ik nog graag wilde doen. Ik heb niet alle stempels die ze gebruikte, dus heb ik de grote stempel van de Helleborus gedraaid en gedeeltelijk gestempeld bovenaan. Helaas is Art Specially gestopt met het maken van stempels, jammer want ik vond ze vaak heel mooi voor mixed media werk.
Dit is mijn eerste kaart ermee:
De takjes Eucalyptus zijn van een ander merk.
Het meeste is gekleurd met verdunde Distress ink. De bessen met potlood en ook het vogeltje heeft potlood accenten.
Ik wil er nog een maken met heel andere kleuren en wie weet heb ik nog andere geschikte stempels. Komt wel. Volgende week een druk weekje.
Deze kaart doet mee met
52 WTC deze week.
Alvast een mooi weekend!
Groetjes,
M@rjan
4 opmerkingen:
Wauw, schitterende kaart Marjan mooie kleuren.
het is prachtig Marjan, weer toppie gedaan.........gr karin
wat een mooi kaartje met de mooie stempels en mooie kleuren
groetjes Ellen
Jammer dat ze stoppen voor jou Marjan maar volgens mij kun je wel weer iets anders vinden ...Ludiec ... ook prachtige stempels? Het is weer een kunstwerk
geworden prachtig hoe alles in elkaar overloopt!
Fijne dag verder, ... xx Gerie
Een reactie posten