donderdag 19 maart 2026

!neke jarig

Vandaag weer geen kerstkaartje, niet omdat ik ze niet maak, maar omdat vriendin !neke jarig is.

Ik maakte voor haar een bloemenkaart op zwart:




Met een honingraat achtergrond en de leuke boomstamschijfjes van Papertrey Ink , o.a. gecombineerd met Spellbinders bloemen en grote tekst. Een mini bijtje hoort erbij, het is tenslotte bijna lente en ik zie ze veel bij mijn bijenhotel.

Ook op deze plaats gefeliciteerd, Ineke! 

Vanmiddag gaan we samen golf oefenen, door mijn pees probleem in de heup heb ik maanden niks mogen doen daaraan. Het gaat een stuk beter dankzij de fysio, dagelijkse oefeningen en wekelijkse training, dus ik wil het voorzichtig weer oppakken. 

Groetjes, 
M@rjan

9 opmerkingen:

Trudy zei

Wow jij hebt mooi uitgepakt voor Ineke, wat een schitterende kaart!
Groetjes Trudy

KarinsArtScrap zei

wat een schitterende kaart valt zo mooi op, op dat zwart Marjan..........gr karin

GerJanne zei

Heel mooie kaart voor Ineke! Dat zwart is wel heel gaaf. Zou ik ook eens moeten doen.....en veel plezier met golfen. Hopen dat het weer gewoon lukt en je geen alst krijgt van de pees in je heup.
En je hebt er een prachtige dag voor uitgekozen.

Martha zei

Prachtige kaart voor Ineke , Marjan
Zo mooi het contrast
Succes met het golfen, hopelijk gaat het je goed af
Liefs Martha

Femmy zei

Geweldige kaart Marjan, ben er weg van, succes met golfen, groetjes Femmy

Rhode zei

Wat kun jij dat toch goed op die donkere achtergronden. Weer een prachtige kaart! Succes met het golfen. Hopelijk lukt het om het weer op te pakken.

Creaellenknutselsite zei

wat een mooie bloemenkaart mooi zo tegen de zwarte achtergrond
succes met golfen
groetjes Ellen

Margreet zei

Schitterend bloemenarrangement op die supergave achtergrond.
Succes met het golf oefenen!

Lia zei

Wat is een zwarte ondergrond toch mooi....ik denk er veel te weinig aan. De kleuren komen er zo mooi op uit. Een prachtkaart!
Lia xx