donderdag 28 september 2017

Kerst tagkaartje met Little Festive Branch/Creative Expressions


Vandaag is het donderdag en doe ik weer mee met de wekelijkse kerstkaartjes challenge van 52 Weeks to Christmas. Ik heb nog niet echt veel kerstkaartjes, zit nu op 28. Meestal maak ik er ongeveer 40. Wie weet komt er meer bij, dit jaar heb ik er niet zo heel veel zin in op de een of andere manier. Maar als ik er een maak is het leuk om te doen en dat moet vooral zo blijven ;)  Niks moet in de hobby!!

Deze keer een klein kaartje in de vorm van een tagje met de Creative Expressions stempels Little Festive Branch, te koop bij Studio 92. Het kaartje heb ik gemaakt toen ik GD was voor Ingrid , maar heb het nog nooit laten zien hier.




Gebruik gemaakt van Distress Oxides , stencils, de stempel met Watermark en Wow embossingpoeder goud, Glossy Accents, plakparels brons, dopje van een Stabilo fineliner om mee te stempelen (linksboven).
Het is dus niet echt een tagje, maar een kaartje in tagvorm. Weer eens wat anders.

Vandaag een lange dag, na schooltijd de kennismakingsavond na schooltijd met de ouders van groep 3 tot 21.00 uur. Hoort erbij!

Groetjes, Marjan



zondag 24 september 2017

DCL #278

De nieuwe challenge voor de komende twee weken van Dutch Card Lovers mocht ik bedenken. Het werd weer een kleurenchallenge met een inspiratiefoto. Afgelopen vrijdag werd het herfst volgens de astronomische kalender. De challenge luidt dan ook als volgt:



Maak een kaart in herfsttinten. 
De uitvoering is helemaal vrij en je hoeft ook geen herfstkaart te maken. 
Mag wel natuurlijk, heel leuk! :)



Ik maakte er een Mixed Media kaart voor en gebruikte de kleuren van de foto:



De achtergrond is gemaakt met Distress Oxide, Distress inkt, stencils, stempels, stukjes woordenboek, Multi Media Matte,tagje van een Tim Holtz stans, klok embellishment met inkt bewerkt,kippenveertjes(Pipoos),naaimachine.

Doen jullie mee? Je hebt de tijd tot vrijdag 6 oktober 18.00 uur. Meer over de challenge en de mooie kaarten van mijn teammaatjes vind je op ons blog.


Gisteren was Emmy echt jarig, het feestje was superleuk! Emmy was helemaal jarig, de schminkdame erg goed en de touwen, het klimrek en ringen van de gym een succes. Dank jullie wel voor alle verjaardagswensen! 




Fijn weekend, het is mooi weer, nog even van genieten! 

--------------------------------------------------

De winnares van de stempel van het draakje is...
Mieke
Mail je mij even je adresgegevens door, dan stuur ik het je op.
         

Groetjes, Marjan


woensdag 20 september 2017

Emmy 5 jaar

Onze kleine Emmy wordt alweer 5!! Aanstaande zaterdag is het zover. We vieren haar feestje in de afgehuurde kleine gymzaal dichtbij hun huis. Familie, vrienden en vriendinnen met kinderen en dat zijn er nu al best veel zo langzamerhand ;)
Er komt een dame die schminkt voor alle kinderen, een paar toestellen en matten worden onder vakkundige leiding van Claires gymjuf vriendin opgesteld en de kids vermaken zich wel (onder toezicht).

Van ons heeft ze haar cadeautje al gekregen, omdat opa er niet bij kan zijn vanwege andere verplichtingen.
"Wat voor kaart zal ik maken?", vroeg ik aan Claire. "Doe maar met wat bling en heel veel vijfjes, dat vindt ze leuk en een leuk beest erop", zei ze. Dat beest werd een draakje van Wild Rose Studio op een wiebelkaart. Het kaartje aanklikken zorgt voor toch wat beter beeld.


Ik heb eigenlijk nog nooit een dergelijke stempel gekleurd. Ik wilde ook een no line kleurwerkje. Dubbel lastig eigenlijk. Met aquarelpotloden gedaan en ach ... best schattig.  Maar het is niet zo mijn ding ... cute stempels, dat wist ik al wel. Bij anderen is het leuk, zeker die van Lawn Fawn enzo. Veel vijfjes en wat bling erop, dus ik hoop dat Emmy hem leuk vindt.

Ik geef het draakje weg aan iemand die er iets mee kan, dus wil je het graag hebben, laat dat dan in je reactie even weten (en ook waarom), dan verloot ik het en stuur het naar je op, als je wint.

Groetjes, Marjan

dinsdag 12 september 2017

Liftchallenge #121

Tijd voor weer een nieuwe liftchallenge, de vorige drie weken vlogen weer om! Cornelie zocht een erg leuke kaart uit om te liften met een techniek die ik ook nog niet had geprobeerd.

Dit is de voorbeeldkaart, hij is van Lydia Evans

Bedoeling is; 
Maak een tekst met alfabet dies en maak hier gedeeltelijk een patroon /afbeelding met stempels. 


Ik maakte er deze kaart mee:



De letters komen uit mijn collectie Quickutz alfabet stansen, die ik vaak gebruikte toen ik nog layouts maakte en die nu nog regelmatig van pas komen. De kleine stempeltjes zijn van Wplus9, de inkt van SU. 

Een erg leuke kaart om te maken vond ik. Dat vond Cornelie ook, haar gave kaart vind je op haar blog en op ons Liftblog. 
Doe mee met ons! Je kunt een kortingsbon winnen die Scrapheap beschikbaar stelt. Je kaart kun je linken tot vrijdag 29 september 18.00 uur. Succes!

Groetjes, Marjan

zondag 10 september 2017

DCL#277

Na een heel lange zomerbreak is ook ons team van Dutch Card Lovers weer begonnen vandaag. We beginnen deze keer met een challenge van Anja:

Laat je inspireren door onderstaand plaatje hetzij door de kleuren de vormen of het totaal.



Ik maakte deze kaart en liet me inspireren door de vormen en de kleuren (die je bijna nooit helemaal kunt vangen, maar het komt in de buurt):




De basis is een witte kaart met honingraat stencil met daarop kleuren Distress Oxide en Distress inkt gesponst en een tekst stempel. Daarop stempelde ik met de mooie bloemensilhouetten van Darkroom Door. De grijze is geaccentueerd met een fineliner. De wat kleinere en meer fragiele bloemen van Studio Light (te koop bij Studio 92)  combineren daar goed mee en die stempelde ik met Watermark inkt waarna ze met Fab Foil zilver zijn bewerkt. Nog wat doodles en kleine vlindertjes en een tekstje uit de computer. Het kader is van MFT.

Onze sponsor is deze keer Hobbyshoppie met een leuke prijs. Ons team en onze gastdesigners maakten allemaal een kaart, ze zijn de moeite waard om te bekijken! Doe gezellig mee! Je hebt de tijd tot vrijdag 22 september 18.00 uur.

Bedankt allemaal voor jullie leuke reacties op mijn vorige post, blij mee!

Groetjes, Marjan



dinsdag 5 september 2017

Altenew Beautiful day

Deze mooie set van Altenew stond al een tijdje op mijn lijstje. Ik vond hem onlangs tegen een redelijke prijs, samen met de stansen die erbij horen.



De achtergrond maakte ik met Distress Oxides in twee tinten. Ik heb met de ronde blendingtool nog wat afdrukjes gemaakt op de achtergrond. De bloemen zijn gekleurd met mijn Zigs.
De birthday stans (Alie) in zwart en wit gestanst en op elkaar geplakt. Onderaan nog een grid stempel.
Op de achtergrond wat doodles in zwarte fineliner en Zig brush in roze.

Deze kaart maakte ik al in de zomervakantie.
Ik heb helaas weinig mojo sinds ik weer aan het werk ben, ik ben veel bezig met groep 3 met 26 leerlingen en veel niveauverschil en met de voorbereidingen op mijn thuisdagen. 
Het zal wel minder worden, maar ik vind het pittig. Na mijn werkdagen kun je me vrijdagavond opvegen. Tja...geen jonkie meer, hè? ;)
Komt wel goed, en ik heb gelukkig flink voorgewerkt aan mijn DT dingen.

Morgen Emmy dag, gezellig weer! Ze zit nu in groep 2 en wordt echt al groot. 

Groetjes, Marjan